Gå til innhold

Forumansvarlig

Administratorer
  • Innlegg

    33
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Forumansvarlig

  1. Vi er klar over problemet og jobber med å finne en løsning
  2. Forumet er hele tiden under utforming og vi fjerner og legger til nye underfourm fra tid til annen. Men det krever også at det er aktivitet for at disse underforumene skal bli værende. Vi hadde en opprydding for litt siden og det ble noen av lignende temaer slått sammen til ett underforum pga manglende aktivitet.
  3. Vi er i oppstarten at nytt annonsessytem og det vil ta litt tid før det går seg til hos hver enkelt side med mer rettede reklamer i forhold til temaet for våre forum og sider.
  4. Det er ikke noe som er spesifisert i tallene vi har dessverre. Av erfaring fra andre forum er de fleste utenlandske brukere ofte norske bruker som bor i utlandet og/eller bruker VPN.
  5. Vil bare oppdatere om at vi er klar over problemet, men pga ferieavvikling vil det kunne ta litt tid før vi får kommet med en spesifikt svar
  6. Jeg har ikken nøyaktige tall slik som her, men sist jeg sjekker er vel omtrent 95% av brukerne på forumet fra Norge, deretter noen % fra USA, så Danmark/Sverige og resten er fordelt på flere land da det er så få at det ikke spesifiseres.
  7. Som @aklla nevner så kan du kontakte forumansvarlig, altså meg, på [email protected] om det gjelder klage på moderator eller admin.
  8. Tråden er ryddet for avsporinger og brukerdebatt. Forumansvarlig
  9. Fint om vi holder oss til tema i artikkelen. Tråden er ryddet for avsporinger og tull. Forumansvarlig
  10. Skal se på resten av flaggene, men da har dere ett norskt flagg for i dag hvertfall
  11. Tråden er ryddet for brukerdebatt og spekulasjoner. Forumansvarlig
  12. Tråden er ryddet for personangrep. Minner om at man skal diskutere sak, ikke brukerne. Forumansvarlig
  13. Tråden er ryddet for regelbrudd. Husk at man skal diskutere saken og ikke personer. Forumansvarlig
  14. Tråden er ryddet for innlegg med opphavsrett. Minner om at man skal diskutere meninger og ikke person. Forumansvarlig
  15. Se der ja. Takk for beskjed, nå skal den vise til riktig forum.
  16. Tråden er ryddet for innlegg med innhold vi ikke ønsker å assosieres med samt svar til dette. Bilder, herunder grafer, fra andre sider skal deles med lenke grunnet kildehevisning/opphavsrett. Forumansvarlig
  17. Var som spesifikt var årsaken vet jeg ikke, men det var feil på alle våre forum, og som nevnt over her så var det planlagt vedlikehold hos cloudflare som nok var årsaken. Det var også andre forum utenfor oss som også slet, disse hadde også cloudflare.
  18. Tenker du nå på diskusjoner i spillforumet, eller underforumet som inneholder kommentarfelt på artikler? Dette er nemlig to forskjellige områder.
  19. Oppplever dere fortsatt problemet enda? På våre andre forum ble det rettet etter en fiks fra leverandør. Er det siste innlegg siden dere tenker på? Hvilken nettleser/enhet bruker dere?
  20. Tråden er ryddet for grove spekulasjoner og uhøflig oppførsel. Minner om at dere skal diskutere sak og ikke hverandre. Legger dere ved påstander må det legges ved kilder ala det som ble gjort tidligere i tråden. Forumansvarlig
  21. Fint om dere kan holde dere til å diskutere saken og rundt den, ikke de andre brukerne! Forumansvarlig
  22. Minner om at man skal diskutere sak og ikke person! Forumansvarlig
  23. Om jeg husker rett er det rundt en uke
  24. Dette er en begresning nye medlemmer har nettopp for å unngå spam o.l. når man går over til medlem så forsvinner altså denne begrensningen. Ikke helt. Eneste grunnen til at telling av innlegg ikke er på det sosiale er fordi det har vært en forbindelse mellom fartstid, erfaring og deltakelse knyttet opp mot antall innlegg skrevet. Sosialt er hovedsakelig kun sosialt med lite å bidra med til annet enn det sosiale.
  25. Har dobbeltsjekket med noen andre så tror jeg må ta en runde med hvilke tilgang som er hvor etter sommeren
×
×
  • Opprett ny...