Gå til innhold

Gears of War Kafèen


Lakus

Anbefalte innlegg

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er det noen som ikke har fått spillt gjennom campaign 4 player co-op? Som er gira på å få gjort det unna så er jeg med :)

 

Ser jeg er seint ute nå, men jeg kunne tenkt meg hjelp med denne ja... mangler 4-player på aller første "flashback-drømmesekvens"-kapitlet og forøvrig flere kapitler lenger ut i spillet. Jeg har blitt hekta på å få 100% på GoW2 og GoW1 (mangler alle multiplayer og "ranked matches" cheevos på GoW1), så hvis noen har lyst å hjelpe til med multiplayer-cheevos blir jeg veldig glad. :)

  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)

People Who Can Fly var forresten folkene som lagde PC-utgaven av Gears of War 1. Og Bulletstorm, som nevnte hundre ganger tidligere.

 

Blir nesten garantert en prequel.

Endret av Maury
Skrevet

Mer informasjon:

  • Det heter Gears of War: Judgement
  • Utviklet av People Can Fly
  • Kilo Squad: Baird og Cole + to andre COGs
  • Baird har blitt tiltalt for krigsforbrytelser
  • En av de nye karakterene kjempet på den motsatte siden under Pendulum Wars
  • Prequel, tar sted like etter Emergence Day
  • Klassebasert multiplayer. Usikkert om det kun gjelder for Overrun (horde/beast), eller for alt.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=476467

Skrevet

Om det viser seg at multiplayeren generelt er klassebasert er jeg faktisk i stor tvil på om jeg kommer til å kjøpe spillet i det hele tatt. For meg er det multiplayer som er Gears of War. Jeg likte også multiplayeren til det første spillet best, hvor alle startet med det samme og kun de valgene man gjorde i løpet av kampen skilte den ene spilleren fra den andre. Alle stilte likt. Etterhvert som serien fikk flere spill har dette blitt svekket. Man kan velge mellom en hel haug våpen å starte med og ingen stiller lenger likt. Det er ikke negativt i seg selv at spillere får større valgfrihet, men jeg liker stilen fra det første spillet best og det synes i antall timer jeg brukte på dem. Det første spilte jeg i to år. Det andre spilte jeg i noen måneder og det siste i noen uker.

 

Så derfor, om multiplayeren faktisk skal gjøre det motsatte av hva det første gjorde, ja da tror jeg at jeg kan stå over.

Skrevet

Jeg har aldri vært noen fan av kompetitiv flerspiller, så for min del har det lite å si om den blir klassebasert i Judgement. Jeg håper bare at en ikke vil være avhengig av forskjellige klasser for å komme seg gjennom samarbeidsmodusene. Det bør være valgfritt.

Skrevet

Det er ingenting som sier at det er eneste mulitplayeren. Gears vil holde på sin klassiske MP på et vis. Klassebasert er bare på den ene moden som er en hybrid av Horde og Beast.

Skrevet

Har ikke spillt GeOW3 enda, men det blir kjøpt for enspiller delen og konklusjonen der. GeOW2 suge sur svett pikk online, så det spadde jeg ned ganske kjappt etter å ha fullført det. Orket aldri å plukke det opp igjen for å se om det fungerte online.

 

GeOW1 online, var legendarisk dog.

Skrevet (endret)

Trenger folk til Gears/2/3 achievements, spesielt co-op campaign.

PS: Gears 1 på insane er 12 ganger vanskeligere en Gears 3 insane &--#62;&--#60; fml :D

 

btw, å ikke finne noen som helst matches what so ever i Gears 1 er veldig ikke gøy.:<

Endret av Puro
  • 1 måned senere...
  • 1 måned senere...
  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg ble rank resatt her om dagen.. Skikkelig surt. Var rød 84, nå er jeg tilbake på start...

Kjedelig da ;/ husker da det skjedde med meg på Gears 2... synd at det fortsatt skjer :(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...