Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Til å være en person som ønsker å få bort "tastaturkrigere" oppfører du deg veldig som en Hva er veddemålet? Høyest IQ ettersom det er en god indikasjon på logisk tankegang?
  3. Men det har jeg jo nettopp forklar jeg ikke er. Men la oss gjøre det da, vedder 10k.
  4. No offence, men jeg ville satt penger på enhver person som ikke var for å blanco ta fra alles personvern på grunn av enkeltindividers handlinger
  5. Det er russiske bots. Militærstøtte og finansiell støtte til Ukraina har massiv støtte i Norge. La meg så kommentere posten din: Hvilke matkøer står nordmenn i? Er så vist jeg ser bare utlendinger og visse minoriteter i disse. Norge har lagt ned ca 1 skole i uka siden 2008. Helsevesenet har ingen kutt, bare økte budsjetter. Å væpne ukrainerne mot Udyrene som Putin sender for å tilintetgjøre dem, ER å sette Norge først.
  6. sfc /scannow. DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  7. Tar en logikk "challenge" med deg any day.
  8. De kan selge gjelden din til et selskap som opererer i Norge, eller så kan de kanskje svarteliste deg i det amerikanske markedet. Hvem vet.
  9. Elementær logikk er ikke alles sterke side. Skal vi hindre volden i Norge så er det to problemområder vi må ordne opp i: 1) bedre psykisk helsehjelp 2) mer aktiv politi-patruljering i utsatte gater Sammen med strengere straffer og mindre sjanse for å bli sluppet ut igjen, med tett oppfølging av helsevesen og kriminalomsorg, vil mye ordnes av seg selv.
  10. Veldig relevant, jeg er ikke for å fjerne all form for personvern. Men at en må identifisere seg for å uttale seg ser jeg ikke noe galt med. Da kan en fange opp slike sykinger før det er for sent.. Det er bare en av mange tiltak.
  11. Fjerne personvernet for alle på grunn av en/noen få enkelthendelser? Hvorfor ikke kaste alle med rød t-skjorte i fengsel fordi noen som ranet noen gjorde det med en rød t-skjorte? Gir omtrent like mye mening.. For en avsindig sinnsyk ide. edit: Du kan jo begynne, hva er din login til mail/mobil/sosiale medier/etc?
  12. At jeg velger å være anonym på nettet er mitt valg og har ingenting med frykt å gjøre. Hva er forresten ditt fulle navn, adresse, telefonnummer, personnummer og favorittmat? Kom igjen nå, fortell, eller har du noe å frykte?
  13. Jasså? Orker ikke slå hoved mitt mot veggen..
  14. Det hjelper noen, å der virker som du kunne hatt godt av noen slike fag ja.
  15. jeg skjønner du er veldig redd for å identifisere deg, og jeg forstår hvorfor.
  16. Nei jeg forstår at du ikke har det, så det var veldig redundant. Nei, jeg trenger heller ikke det. Må jeg være mekaniker for å skjønne at noe er galt med bilen min om ene hjulet detter av eller motoren eksploderer?
  17. De fleste ønsker vel å slå ned på vold, men da er det strengere straffer, hyppigere fotpatruljer i gatene og bedre sikring i institusjonene. Å begrense ytringsfriheten eller overvåke meningsmotstandere er like effektivt som å forby fargefjernsyn eller rullebrett for å gjøre samfunnet tryggere slik det en gang var debatt om i Norge.
  18. Nei jeg forstår at du ikke har det, så det var veldig redundant.
  19. Når majoriteten av voldelig kriminalitet i byene på østlandet begås av en liten minoritet så er det absolutt et viktig tema å ta opp. Ekstremisme er å lukke øynene for de utfordringer samfunnet har med vold, enten den blir begått av psykisk ustabile personer eller innvandrergjenger. Dette er ikke unikt for Norge, men noe som skjer mer og mer over hele kontinentet. Derfor snakkes det stadig mer om tema som remigrasjon.
  20. Deg om det. Jeg ønsker å slå ned på saker som dette, og det er en løsning som kunne gjort det. Jeg bruker eget navn her inne, for jeg står for det jeg sier og gjemmer meg ikke bak tastaturet.
  21. Ja, jeg var litt for rask på avtrekkeren.
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...