All aktivitet
Denne strømmen auto-oppdateres
- Siste time
-
148 310
-
28 529
- 71 471 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med:
-
Forskjellene er mye større om man kjøper en som har vært parkert innendørs under tak (helst oppvarmet/tørt) og som har blitt vasket regelmessig, men det faller uansett tilbake på at du må sjekke for rust selv siden det ikke koster selger spesielt mye å lyve og si han har parkert innvendig i oppvarmet garasje hver eneste dag tilbake til middelalderen (men om du skal møte han for å se bilen og han ikke har garasje så er det lettere å ta han i løgn).
-
lada1 begynte å følge Over 30 kr/l for diesel nå! Hva bør gjøres?
-
Hvorfor drar du frem eksemplet rentekutt? Hva med billigere brus og sjokolade? Eller billigere smykker, luksus-klokker? Kontanter direkte på konto treffer vel dog best - men det tør man vel ikke? Det ville sette en skummel standard? Så da deler man helst mest ut til de rike. Hvor mange mill fikk forresten Stordalen under pandemien og som han slapp å betale tilbake og som gjorde at han slapp å selge ut mye av aksjene sine (til meg) ?
- I dag
-
Hvilken sang hører du på nå?
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på Nipoe sitt emne i Lekeplassen
Nå hører vi to på: What`s The New Mary Jane - The Beatles.♥️♥️♥️♥️ -
Maskinførers digre nye chattetråd 😀
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på Maskinfører sitt emne i Sosialt
Vi ønsker dere alle sammen her i tråden, en fin og god lørdagsmorgen.♥️♥️ -
Banner 75192 for ok vi forstår.
-
Tate McRae - TIT FOR TAT
-
Maren er bra nok hun, selv om noen har diskutert metodene hennes. Men det er det endelige resultatet som teller. I tillegg har hun et svært sjarmerende og heilnorsk utseende. Hvis man liker bondegårder og busseruller. Hun har skapt mye seere for NRK. Vi kan også tenke litt på de som burde vært hos Maren eller andre profesjonelle. Møtte noen i går når jeg gikk tur med min småhund. Nevrotisk eier = nevrotisk hund. Bjeffet/freset som f.. og en eier med ordene; "HOLD HUNDEN UNNA, DEN ER FARLIG..!!"
-
Russlands invasjon av Ukraina [Ny tråd, les førstepost]
Casey svarte i et emne i Politikk og samfunn
Han har ikke gjort noe som helst som gavner Ukraina, dermed faller hele argumentsajonsrekken din i staver. -
-
Har kjørt MC i 10 år selv og jeg har kjlrt i snitt rundt 20.000 km. Pr år. Kan ikke si jeg kjenner til det fenomenet at man blir "paralysiert" til å holde fortsette aksellerasjonen. Har eid alt fra BMW S1000R til Triumph Rocket 3 GT med 2.500 kubikk. Jeg har til tider kjørt litt for fort ja, men det har ingenting med at jeg ble paralysert etc. La oss håper det ikke finnes så alt dor mange av dem der ute. En ting er å ta et veloverveid valg når man gir på, men når man ikke "klarer" og slippe gassen så ville jeg trolig kjøpt en mindre motorsterk motorsykkel. Uansett er det dumt og gi på for mye, veloverveid eller ikke.
-
Banner CC jo trur har på enten dvd eller blueray litt usikker
-
Her nede på havna ( LEK )
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på JoanTheMan sitt emne i Lekeplassen
SprengeMobil og N-4K0 er nede på havnen og vi ønsker god natt.🥱🥱💤💤😴😴 -
Hva assosierer du med ordet ****-leken
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på Kurt Grusom sitt emne i Lekeplassen
England -
Nytt ord fra siste bokstav-leken
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på Ogalaton sitt emne i Lekeplassen
Ettersøkt -
Minutt og Dag leken
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på TheDarkSycamore - SCM sitt emne i Lekeplassen
33 minutter siden -
8102
-
Telletråden - hvor langt klarer vi å telle?
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på Sondre sitt emne i Lekeplassen
148 309 -
Nedtelling fra 100.000
Ciaran og Ciara ( Cassidy Tvillingene ) svarte på VH97 sitt emne i Lekeplassen
28 530- 71 471 svar
-
- Nedtelling
- 100000
-
(og 1 andre)
Merket med:
-
Banner SprengeMobil for vi har heller ikke alle Harry Potter filmene.
