Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Selg alt av verdi og kvitt deg med gjelden raskt. Deretter må du skaffe deg en jobb Og så fort du tjener penger oppsøker du psykolog for å få hjelp til få kontroll over impulsiviteten du har mhp økonomi. Dette med å leve på kreditt og ta opp masse gjeld er dessverre noe samfunnet har lagt tilrette for. Selv staten gir skatterabatt på gjeld. Selv kommuner er nedsyltet i gjeld og som regel ser vi politikere som vil bruke mye mer enn de har og gjerne ta fra andre også. Det å leve på forskudd er blitt normalen..og dessverre takler ikke alle dette.
  3. Takker og bukker og neier, og ønsker også dere to en fin og god fredagsmorgen.❤️ Akkurat nå ser jeg på kampen mellom Sør-Korea og Tsjekkia i VM.
  4. 27 889
  5. I dag
  6. Det er jo ikke "influensere" som skaper de bakenforliggende årsakene. De bare fisker i farlig farvann. Jeg har mast om det før, men dette sier noe om motsetningene som er aktuelle: https://civita.no/notat/thomas-pikettys-bok-capital-in-the-twenty-first-century-10-ar-senere/ Lønnsinntekt blir for lite og usikkert for vært mange i dagens system! Løsningen er forresten ikke å skape "likhet" men å skape sosial sikkerhet for alle. Da kan flere glemme å hevde seg sosialt via materiell rikdom. Det blir ikke interessant lenger! Så la de rike få holde på med sitt 🙂
  7. Jeg liker de kommentatorene NRK har nå jeg. Behagelige og dyktige karer 👍
  8. Av nysgjerrighet: er Husleietvistutvalget blitt tilgjengelig over hele landet nå?
  9. Vi trodde han sa hjort er hjort først.🦌🦌😉😉
  10. Vi har drukket Cappuccino nå.☕☕😋😋
  11. Vi ønsker dere alle sammen en fin og god fredagsmorgen.❤️❤️
  12. Vi ønsker dere alle sammen en Godfredagsmorgen.👨‍🦰👩‍🦰
  13. Når elgen gikk over elven, da ble han rein.
  14. Fem brødskiver med Ha På pålegg på. Plus sitron saft.
  15. Appelsinselger er ikke lengre og finne her inne på Diskusjon.no, pga hun har fått slettet profilen sin. 😌 Jeg savner henne sånn. 🥺🥺 Det var en utrolig flokk og hyggelig kvinne. 😌😏 Forresten, det var koselig og høre. ☺️🤗
  16. Skjønte det, men jeg pleier å svare seriøst uansett sånn at folk føler seg ivaretatt.
  17. De er nok ikke spesielt lett å få tak i lengre. Fordelen er at de du finner kan være svært rimelig. F.eks på finn.no eller eBay. Synes de er veldig gode som allrounder og de fungerer bra på ulike volum. Ingenting som stikker seg ut eller føles unaturlig.
  18. 27 891
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...