Nophalax Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Er det noen som har prøvd seg på World In Conflict betaen? Har selv prøvd den i en 24 timer... Det er helt fantastisk fett. Bare oser av bra Gameplay... Anbefales å prøve Er man medlem på gamespot kan man lett melle seg på.. Hvertfall sånn jeg fiksa det..
NOR_101 Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 (endret) Må man ikke være amerikansk for å kunne spille betaen? Endret 5. juni 2007 av NOR_101
:---{D Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Må man ikke være amerikansk for å kunne spille betaen? 8787584[/snapback] Jeg tror det, men det finnes måter å fikse den biffen.
Shifty Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Vil gjerne prøve, men gamespot har sluppet opp for keys
nosync Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Er ikke dette brudd på "terms of agreement" når du er i beta? Skal vel egentlig ikke si du er i den en gang.....
Nophalax Skrevet 5. juni 2007 Forfatter Skrevet 5. juni 2007 Det er jo en åpen beta, så ser ikke noen grunn til å ikke snakke om det... Når det gjelder det med amerikanskt boskap ellerno... Jeg vet ikke.. Bare lastet ned, håpet på det beste.. og vips.. Inne.. Er tilogmed registrert som en norsk bruker inne i spillet... Litt rart=)
firberblad Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Tviler på at det er US only. Jeg signa nå opp på GCV...eller noe sånt og det er EU. Dessuten så er Massive ent. svensk.
Deosl Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 (endret) Noen med link? Lite å gjøre i sommern, skulle gjerne beta teste World in conflict...eller er det stengt og BARE US? edit: Thanks for signing up for the World in Conflict Closed Beta Test. All keys are currently taken. If more slots are added to the closed beta, you will automatically receive a key via email. jaja. Endret 5. juni 2007 av Deosl
MrL Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Det er jo en åpen beta, så ser ikke noen grunn til å ikke snakke om det... 8788277[/snapback] Det står faktisk Closed Beta på Gamespot da men. Ser heller ingen grunn til å ikke si at man er med, derimot å si noe særlig mer er vel ikke lov. Er også med
floffan Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 (endret) gå på http://uk.gamespot.com der fikk jeg beta og key. Endret 5. juni 2007 av floffan
koronag Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Jeg har aldri skjønt hvorfor folk vil betateste. Er det ikke mye bedre å vente til spillet er ferdig og man kan nyte det slik det er ment?
MrL Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Jeg har aldri skjønt hvorfor folk vil betateste. Er det ikke mye bedre å vente til spillet er ferdig og man kan nyte det slik det er ment? 8788711[/snapback] Det er mange månder før spillet kommer ut, så for de som ikke greier å vente, er det digg å få testet ut litt
Deosl Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Jeg har aldri skjønt hvorfor folk vil betateste. Er det ikke mye bedre å vente til spillet er ferdig og man kan nyte det slik det er ment? 8788711[/snapback] Når du er beta tester skal du gi tilbakemelding til utviklerne om bugs etc. Da bidrar du til at sluttproduktet blir bedre...
Nophalax Skrevet 5. juni 2007 Forfatter Skrevet 5. juni 2007 Det er jo en åpen beta, så ser ikke noen grunn til å ikke snakke om det... 8788277[/snapback] Det står faktisk Closed Beta på Gamespot da men. Ser heller ingen grunn til å ikke si at man er med, derimot å si noe særlig mer er vel ikke lov. Er også med 8788404[/snapback] Hmm, kan hende jeg tok litt feil.. Leste ikke på gamespot jeg... Ville bare spille... Noen som har prøvd og spille med DX10 ennå? Har ikke vista så får ikke prøvd??
MrL Skrevet 5. juni 2007 Skrevet 5. juni 2007 Det er jo en åpen beta, så ser ikke noen grunn til å ikke snakke om det... 8788277[/snapback] Det står faktisk Closed Beta på Gamespot da men. Ser heller ingen grunn til å ikke si at man er med, derimot å si noe særlig mer er vel ikke lov. Er også med 8788404[/snapback] Hmm, kan hende jeg tok litt feil.. Leste ikke på gamespot jeg... Ville bare spille... Noen som har prøvd og spille med DX10 ennå? Har ikke vista så får ikke prøvd?? 8789638[/snapback] Ja har prøvd DX10 i bl.a. Company of heroes og Lost Planet, ser bra ut det, selvom det ikke er store forskjellen.. Skal også være DX10 i world in conflict, men det er det ikke i betan.
Nophalax Skrevet 5. juni 2007 Forfatter Skrevet 5. juni 2007 Det er jo en åpen beta, så ser ikke noen grunn til å ikke snakke om det... 8788277[/snapback] Det står faktisk Closed Beta på Gamespot da men. Ser heller ingen grunn til å ikke si at man er med, derimot å si noe særlig mer er vel ikke lov. Er også med 8788404[/snapback] Hmm, kan hende jeg tok litt feil.. Leste ikke på gamespot jeg... Ville bare spille... Noen som har prøvd og spille med DX10 ennå? Har ikke vista så får ikke prøvd?? 8789638[/snapback] Ja har prøvd DX10 i bl.a. Company of heroes og Lost Planet, ser bra ut det, selvom det ikke er store forskjellen.. Skal også være DX10 i world in conflict, men det er det ikke i betan. 8789833[/snapback] Ikke i betan:/ Awww:/ Synd... Lyst til å se vol.smoke Hvis noen vil spille... Tag er WornDroide... Sånn..Hey, spille folk:P
Deosl Skrevet 6. juni 2007 Skrevet 6. juni 2007 Fikk key!! Gleder meg, eneste RTS spillet som jeg har gledet meg til siden Red Alert 2.
TCi Skrevet 6. juni 2007 Skrevet 6. juni 2007 Er ikke dette brudd på "terms of agreement" når du er i beta? Skal vel egentlig ikke si du er i den en gang..... 8788098[/snapback] Man kan si at man er med i betatestingen, så lenge man ikke gir ut informasjon om selve spillet og tar skjermbilder som man viser fram. Fikk key!! Gleder meg, eneste RTS spillet som jeg har gledet meg til siden Red Alert 2. 8794940[/snapback] Har spilt det i et par dager selv nå. Meget underholdende. Alltid forskjellig som skjer i hver runde. Er brukeren TCi der om noen skulle komme over meg. Gjerne legg meg til kontaktlisten.
Shifty Skrevet 6. juni 2007 Skrevet 6. juni 2007 Var tomt for keys når jeg prøvde igår men fikk en søt liten key på e-mail idag
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå