eppe Skrevet 26. mars 2006 Skrevet 26. mars 2006 Heisann! Har ei venninne som har gjort en innlevering i 6 timer og lagret den som "innlevering mars 06". Deretter begynte hun på en annen innlevering og var så uheldig og kalle den samme navnet. Hva kan stakkars jenta gjøre for å få ordna den første innleveringa tilbake? Tusen takk for hjelp på forhånd!
efikkan Skrevet 26. mars 2006 Skrevet 26. mars 2006 Hei! Om fila ble lagret på samme sted (samme sektor), så er den overskrivet og tapt for alltid. Hilsen, efikkan.
eppe Skrevet 26. mars 2006 Forfatter Skrevet 26. mars 2006 Hei! Om fila ble lagret på samme sted (samme sektor), så er den overskrivet og tapt for alltid. Hilsen, efikkan. 5817630[/snapback] Så om hun hadde det på "Mine dokumenter" den første og den andre ble over i samme folderen så er det hele tapt for alltid altså?
efikkan Skrevet 27. mars 2006 Skrevet 27. mars 2006 Hei! Om fila ble lagret på samme sted (samme sektor), så er den overskrivet og tapt for alltid. Hilsen, efikkan. 5817630[/snapback] Så om hun hadde det på "Mine dokumenter" den første og den andre ble over i samme folderen så er det hele tapt for alltid altså? 5817644[/snapback] Det er stor mulighet for det ja. Søk etter filen i et recovery-program. Hilsen, efikkan.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå