DementedAlbino Skrevet 11. februar 2006 Skrevet 11. februar 2006 Jeg lurer på om det er mulig å boote eller legge inn sata drivere via usb på ett Asus A7N8X-E Deluxe hovedkort. Fint om noen med erfaringer fra dette kortet kan si om det går, eventuelt hvordan.
Ernie Skrevet 11. februar 2006 Skrevet 11. februar 2006 (endret) Jeg lurer på om det er mulig å boote eller legge inn sata drivere via usb på ett Asus A7N8X-E Deluxe hovedkort. Fint om noen med erfaringer fra dette kortet kan si om det går, eventuelt hvordan. 5590203[/snapback] I manualen står da USB-FDD, -HDD, -ZIP og -CD-ROM nevnt så jeg vil da anta det Endret 11. februar 2006 av Ernie
DementedAlbino Skrevet 11. februar 2006 Forfatter Skrevet 11. februar 2006 Takker:) Vet du om det er mulig å bruke usb under instalasjonen av sata drivere i windows? Når en innstalerer windows må en jo trykke F6 under innstalasjonen for å kunne legge inn sata drivere fra floppy, så lurer på om dette lar seg gjøre fra usb på samme tidspunkt også.
Ernie Skrevet 11. februar 2006 Skrevet 11. februar 2006 Takker:) Vet du om det er mulig å bruke usb under instalasjonen av sata drivere i windows? Når en innstalerer windows må en jo trykke F6 under innstalasjonen for å kunne legge inn sata drivere fra floppy, så lurer på om dette lar seg gjøre fra usb på samme tidspunkt også. 5590315[/snapback] Nei, det veit jeg ikke. Kan nok tenke meg det går hvis man har en USB-diskettstasjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå