Enceladus Skrevet 28. oktober 2005 Skrevet 28. oktober 2005 (endret) Jeg kommer ikke inn på "Mine innlegg", det går meg på nervene. Når jeg trykker der kommer det bare frem en helt blank side med dette i adressefeltet: https://www.diskusjon.no/index.php?automodule=mytopics og så står det Done helt nederst i venstre hjørne. Dette skjer fra både HW og gamer sin side. På hw får jeg heller ikke opp kontrollpanelet på venstre siden av skjermbildet men blir i stedenfor linket opp mot gamer sitt panel som ikke virker. Hw.no panelet funket før og jeg kom meg fint inn på "Mine inlegg"men så forsvant det. Hvorfor? Edit: Jeg bruker Windows Explorer. Endret 28. oktober 2005 av Gammelsko
Dahl Skrevet 28. oktober 2005 Skrevet 28. oktober 2005 (endret) Er du sikker på at du bruker Windows Explorer? Det er nemlig programmet du bruker til å "titte rundt i mapper" i Windows. Internet Explorer (IE) regner jeg med at du mener. Jeg har ingen problemer med "mine innlegg" i IE, så jeg regner med at problemet ligger lokalt hos deg. Forsøk å slette cache (midlertidige internettfiler). Endret 28. oktober 2005 av @kd
Enceladus Skrevet 28. oktober 2005 Forfatter Skrevet 28. oktober 2005 Jeg fikk hjelp av en annen forum bruker. Måtte bare skifte skin på forumet. Nå bruker jeg HW skinnet. Jeg mente Internett Explorer Men ellers takk for Svar
TSP Skrevet 28. oktober 2005 Skrevet 28. oktober 2005 Hmm, det virker da som om det er en feil med et av skinnene... Så det hadde nok kanskje vært fint å få vite hvilket skin det er snakk om .
Enceladus Skrevet 28. oktober 2005 Forfatter Skrevet 28. oktober 2005 Hmm, det virker da som om det er en feil med et av skinnene... Så det hadde nok kanskje vært fint å få vite hvilket skin det er snakk om . 5073712[/snapback] Gamer skinnet er det problemer med. Ihvertfall hos meg og på alle andre maskiner jeg har prøvd.
ErlendRU Skrevet 28. oktober 2005 Skrevet 28. oktober 2005 Mine innlegg funker ikke i Gamer.no skinnet her heller, er nok noe gæli med det.
V!king1 Skrevet 1. november 2005 Skrevet 1. november 2005 i amobil skinnet fungerer det ikke med meg.
Anbefalte innlegg