Linken Skrevet 7. august 2005 Skrevet 7. august 2005 Hoy mobilfreaks!! Har hatt en rekke Sony Ericsson og Nokia, men vurderer nå Samsung D600 (når den kommer) eller E730. Det jeg lurer på er hvordan brukergrensesnittet er på disse telefonene i dag?? F.eks. har Samsung klart å legge til automatisk stor bokstav etter punktum i ordboken? Ellers, andre meninger tas i mot med takk Er det kjipt å gå over til Samsung dersom man er vant til SE eller Nokia. Keen på noe nytt lissom Ok da...er lettere mobil freak selv. Hvis ikke hadde jeg vel ikke vært her
genser Skrevet 7. august 2005 Skrevet 7. august 2005 En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)
genser Skrevet 8. august 2005 Skrevet 8. august 2005 Unødvendig quoting samt dårlig bruk av emnefeltet blir sett på som upasselig, og kan bli sensurert eller endret av moderatorer. Overdreven bruk av såkalt SMS-språk, utropstegn/spørsmålstegn, forkortelser osv. skal unngås. Emnefeltet skal beskrive innholdet i tråden. Eksempel: Problem med TV-ut på Radeon 9800. Dårlig bruk av emnefelt medfører stengning av tråden. Et bra emnefelt er et emnefelt som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese emnefeltet. Tråden har et dårlig emnefelt og vil bli stengt deretter. Vennligst les utdraget over fra retningslinjene og netiketten angående dette.
Anbefalte innlegg