Gå til innhold

Kritisering av brukere


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er Dr### lei av dere moderatorer som stenger "Emner" for eksempel denne http://forum.hardware.no/index.php?showtopic=426237 Der har brukeren skrevet "hvor mye kan jeg å for PC min" Nå skjønner jeg ikke hva som er galt med denne overskriften, Jeg mener at denne "er et emnefelt som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese emnefeltet"

 

Nå har moderatoren virkelig dr## seg ut, spør du meg....

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Er faktisk helt enig, ser ut som forumet er drevet av barn av og til ....

 

Burde vel ligge under tilbakemeldinger.

Endret av Robin B
Skrevet

det er litt synd som bruker tid til å skrive alt det der og blir stengt på grun av dette, kunne man ikke først få advarsel om at "emne" holder ikke mål?

Skrevet

jeg tror faktisk at en kan ikke finne mer passende emnefelt enn det der. Men uansett så anbefaller jeg å ta det på pm, mellom deg og han som stengte. De liker ikke at folk diskuterer slikt her på forumet. :ermm:

Skrevet
jeg tror faktisk at en kan ikke finne mer passende emnefelt enn det der. Men uansett så anbefaller jeg å ta det på pm, mellom deg og han som stengte. :ermm:

Jeg prøvde bare få fram et poeng her, og det er at en moderator har ikke ALLTID RETT!

Skrevet

Stenges

1) Dette er ikkje måten slik kritikk skal framkomme, les retningslinjene.

2) For øverig har heller ikkje teamet noko i denne kategorien å gjere.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...