Jarbra Skrevet 30. mai 2005 Skrevet 30. mai 2005 Heisann! Er forresten litt usikker på om tråden er postet i riktig kategori, eller om spørsmålet er stilt tidligere. Prøvde å søke, uten resultat. Har et stort problem med PC-en min. Ingen av Adobe-produktene fungerer skikkelig når jeg har HyperThreading aktivert. De henger seg raskt etter jeg har startet programmet, og det eneste som hjelper er en omstart. Programmene fungerer som de skal når HT er deaktivert. Noen som har samme problem, og evt. en løsning?
Moskus Skrevet 30. mai 2005 Skrevet 30. mai 2005 Har du prøvd å reinstallere Photoshop etter aktivering av hypethreading?
Jarbra Skrevet 30. mai 2005 Forfatter Skrevet 30. mai 2005 Installerte Photoshop med HT aktivert. De-aktiverte HT ettersom det hengte seg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå