anon12234 Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 hey, jeg lurer på hva dere tror er de mest ettertraktede klassene. hovedgrunnen til at jeg valgte warrior er at jeg har en teori om at når det gjelder engame instancer så er det mage, priest og warrior som er best ettertrakted. Hva tror dere om denne teorien? for de er liksom ikke hybrid. Mage= dmg dmg og atter dmg. og litt crowd control Priest: healing healing Warrior= armor og aggro hva tror dere om at hybrider er bedre i instancer en hva de "orginale" klassene er.......
Pansergnom Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Nei, har selv en mage og en prest fordi jeg vet at disse klassene så og si aldri har problemer med å få plass i en endgame instance Og en ting... Er det nesten ingen warriors..? Vi sliter faktisk med å få tak i tanks på Ragnaros serveren på kveldstid...
Jeremy Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 1. Priest/druid 2. Warrior 3. Mage Slik jeg opplever det ihvertfall
chokke Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 hvorfor vil folk ha mange warriors? Som onyxia, trenger ikke fler enn tre?
Taykun Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 De mest ettertrakdede classene, som jeg har oppfattet det er disse. (iallefall de som alltid får seg gruppe veldig fort) Priest, mage, warrior, (druid). Som paladin får jeg ikke like mye oppmerksomhet som warrior, men får en god del. mer enn andre classer vil jeg tro. Er mange nå til dags som misliker å ha huntere i instancegrupper. Og må ærlig si at jeg sjeldent inviter de selv, vet ikke hvorfor.
Blib Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Definitivt Priest og Warrior som er mest ettertraktet. Begge er relativt vanskelige å soloe med tho såvidt jeg har hørt
proove Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 *klør meg litt i hodet* hvorfor er det ingen som nevner warlock? Imp med stanima buff, soulstone, det er jo genialt til innstanser.. warlock har jo også høy dps,, selv som warlock har jeg aldri fått nei om jeg har spurt om å joine en gruppe.
anon12234 Skrevet 10. mai 2005 Forfatter Skrevet 10. mai 2005 hvorfor vil folk ha mange warriors? Som onyxia, trenger ikke fler enn tre? uansett hvilket instance du skal gjøre trenger du warrior. derfor vil folk ha mange warrios.
Lucas Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Begynnte med en priest igår kveld, og fytti den er UMULIG å få fort opp i level etc. uten hjelp fra andre ! har fått hjelp fra flere venner, og er nesten på lvl 8 nå, mangler bare noen få XP !
Dandar Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Definitivt Priest og Warrior som er mest ettertraktet. Begge er relativt vanskelige å soloe med tho såvidt jeg har hørt Warrior funker til soloing, men den er ikke spessielt bra siden den ikke dreper noe fort. Det kjekke er at man kan springe fra mange mobs uten å bli drept fordi man tåler så mye
Dandar Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Begynnte med en priest igår kveld, og fytti den er UMULIG å få fort opp i level etc. uten hjelp fra andre ! har fått hjelp fra flere venner, og er nesten på lvl 8 nå, mangler bare noen få XP ! Den blir meget bra til soloing på lvl 40+, så du kan glede deg Du kan også prøve litt "AoE grinding" med en Mage etterhvert. Der spiser du XP
Minty123 Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Min erfaring : 1. Healer (priest mest ettertraktet) 2. Tank (Warrior er eneste som duger i mine øyne 3. Damage Dealers (med untak av rogues som det virker som ingen liker, og hunters, som jeg kun inviter om jeg kjenner dem, eller om jeg er HELT tom for andre valg)
chokke Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 hvorfor vil folk ha mange warriors? Som onyxia, trenger ikke fler enn tre? uansett hvilket instance du skal gjøre trenger du warrior. derfor vil folk ha mange warrios. hvorfor trenger man ikke bare en god warrior?
Aasgaard Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Vil si det er mage, priest og kanskje druider det er mest mangel på. Jeg liker å ha en del huntere også, men de tyter jo frem bak enhver busk, så det er neppe en klasse å fokusere på. Warrior er absolutt nødvendig, men det er en klasse man trenger relativt få av i et raid. Spørs vel litt hva du mener med end-game. Veldig stort behov for warriors når grupper gjør Stratholme/Scholomance/BRS osv. (små grupper med en til to warriorer i hver), men i de større raidene (30-40 stykk) trenger man relativt sett ikke like mange. Warlock er også en klasse man bare må ha (spesielt alliance), men det er også et eksempel på en klasse man strengt tatt ikke trenger så mange av. Hver mob har bare 8 "debuffplasser". Warlocks er veldig avhengige av å få debuffe/DoTe, flere warlocks betyr at hver warlock blir mindre effektiv.
MRN Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Jeg, som er Paladin, ble kalt for "placeholder". Dette var til Van Cleef. Jeg var vel level 18. Pga det flotte hammeren jeg hadde, så fikk jeg være med. Døde en gang (man lærer), men klarte å holde folket levende etter det lille dødsfallet mitt.
Same- Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Ja, er rart ikke flere nevner warlock. Soulstone eller hva det heter må man ha på en resser. Curse of shadow og curse of elements er jo også geniale.
Blib Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 Pallys er flotte tanks pga Bless of Salvation, men å bruke War som MT og Pally som off tank er enda bedre
Blakken Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 1. Priest/druid2. Warrior 3. Mage Slik jeg opplever det ihvertfall Helt klart noe lignende på Shadow Moon WKE er på utkikk etter seriøse spillere som er villig til å raide MC, Lord K, Onyx 4 dager i uken wow.bensin.org
LordBendtner Skrevet 10. mai 2005 Skrevet 10. mai 2005 (endret) Min erfaring :1. Healer (priest mest ettertraktet) 2. Tank (Warrior er eneste som duger i mine øyne 3. Damage Dealers (med untak av rogues som det virker som ingen liker, og hunters, som jeg kun inviter om jeg kjenner dem, eller om jeg er HELT tom for andre valg) Jeg opplever det iallefall ikke slik. Jeg har en lvl 60 rogue selv, og har aldri fått et "nei" når det gjelder instancer. Endret 10. mai 2005 av Dr3ad
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå