Gå til innhold

6630 er ute!


zand

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)
Men støv har mao fri adgang.

Vel, selve linsen sitter faktisk innelukket bak enda et plastikklokk så selve linsen er faktisk beskyttet. Svaret på det første sprørsmlet ditt, ved nærmere undersøkelse, er egentlig ja, det sitter en linsebeskytter der.

Endret av Vice
Skrevet

Hmm, nei ingen beskytter som må fjernes før man tar bilde nei. Det "plastikklokket" som sitter over linsen er transparent. På dette "vinduet" vil det potensielt kunne samle seg mye støv. Dette vinduet har også potensiale for å bli ripet, men pga. nedsenkingen er ikke dette en overhengende stor fare.

Skrevet
Hørt om edit? :p

 

Forresten, har 6630 noe som ligner på ENTRY? Slik T630 har.

ja, det står "telenor" i høyre skjermhjørne. (kan tas bort)

 

trykker der så er det egen meny, med ikoner ala xp.

 

så nyhetene på nrk og hotell cæsar der...det var snodig!

:thumbup:

Skrevet

Jeg fikk ikke linken din til å virke, men jeg tror jeg har sett den på mytrendyphone før (fant den ikke nå :s). Det er eksterne høyttalere til telefonen. Da helt sikkert med bedre lyd en telefonens innebygde høyttal.

 

 

Spørsmål til dere som har 6630 (eller de som vet): Kan en bruke MP3 som ringetone? Kan en selv konfigurere egendefinerte SMS signaler?

Skrevet (endret)

:thumbup: alle MP3`r en legger inn i galleri kommer også automatisk inn på profilene , så det er kjempelett å bruke mp3 som ringetone

 

EDIT: ja en kan legge inn hva som helst som ringetone/sms ja...

Endret av jmmk
Skrevet

Dere som har kjøpt Nokia 6630 fra Best-buy.no, kan dere si meg hvordan pakken leveres? Jeg har bestilt (forhåndsbetaling) og betalte 95 kroner i frakt, men jeg lurer på hvordan den blir levert? Hjem-på-døren kanskje?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...