Høyland Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 (endret) Er det flere som synes at grafikken er ekstremt blurry? Jeg mener ikke når du kjører fort. Hele tiden. Og ikonene på det lille mapet i hjørnet er jo umulige å se. Klarer liksom ikke å nyte spillet helt når det er slik. Endret 7. november 2004 av psilocybe
CPurcell Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 Jeg syns ikke at alt ser blurry ut hele tiden. Men det at ting på kartet ser litt utydelig ut skal jeg være litt enig med deg i. Men det kan jo også hende at det er fordi jeg spiller på en liten og gammel skjerm. Men jeg klarer å spille uten store problemer, jeg klager ikke.
Jørgen Sørheim Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 Er det GTA 1, GTA 2, GTA 3, GTA VC eller GTA SA det er snakk om her?
Wyldelife Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 GTA:SA..Er helt uenig med han som starta topic.
Vrengtpolvott Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 GTA:SA..Er helt uenig med han som starta topic. Jeg også, har ikke sett noe som tyder på det trådstarter har beskrevet.
Dʋgɢtung Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 Kvalitet på skjermen man spiller på har vel også en liten rolle her? Hvis du har en stor skjerm, som er god (altså ingen billig dritt-TV) bør det være ganske så greit å se ikonene. Selv har jeg hvertfall ingen problemer whatsoever med problemet du beskriver...
likferd Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 Jeg har også problemer med å se enkelte ikoner og lese tekst enkelte plasser. Har en mistanke om at det er den standard komposittkabelen som ikke gir verdens beste bilde..
Bloody Mess Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 (endret) Jeg har ikke merka noe til det med at det er vanskelig å se ikonene på kartet, men han jeg spiller GTA:SA sammen med, han har store problemer med det, enda vi sitter og spiller sammen på samme TV... Mistenker at han er litt fargeblind eller bare har dårlig syn, en av delene. Endret 4. november 2004 av odex
phax Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 tipper dette kommer av dårlig tv, prøv og still på innstillingene og se om du får det skarpere. hadde en crappy tv som hadde skikkelig tåkete bilde før, husker jeg slet ganske mye med gta3 da..
CPurcell Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 Jeg tror at i mitt tilfelle, at ikonene på kartet ikke er så tydelige, er på grunn av tvn. Den er jo gammel og liten så det er nok derfor. De andre jeg kjenner som har spillet har ikke sagt noe om dette.
Høyland Skrevet 4. november 2004 Forfatter Skrevet 4. november 2004 (endret) feil* Endret 4. november 2004 av Høyland
potetgullmannen Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 jeg ser ikke no blurry! men gta 3 var det helt drepen. men det er en av tingene jeg vil rose SA for... ikke no blurry grafikk :/
mr. Bjerre Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 Hvis du mener sløvt på en måte, sånn som vice city, så synes jeg at det har blitt en massiv forbedring siden vc
Rookie_NO Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Prøv og kjøp en ordentlig RGB-kabel, så vil du se forskjell! Glem den dritten som følger med!
Larsrrrr Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 (endret) Jeg spilte VC på den samme tv'en jeg bruker til SA. Ser tydelig forverring av radar-kartet. Mulig det er mindre denne gang? Har og problemer med å tyde ikonene på det store kartet på menyen (som irriterende nok bruker noen sekunder på å loade). Edit: Det grønne pay'n spray-ikonet er verst å få øye på (og noe fargeblindhet har jeg ikke) Endret 5. november 2004 av Larsrrrr
BenSin Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Er det GTA 1, GTA 2, GTA 3, GTA VC eller GTA SA det er snakk om her? Det er nettopp blitt sluppet et nytt spill i GTA-serien, skal vel ikke være rakettforsker for å skjønne hvilket spill han snakker om.
Høyland Skrevet 5. november 2004 Forfatter Skrevet 5. november 2004 fant en fix : Å stille skarpheten på tv`en ... passe flaut, men letta for at grafikk problemene mine er over ang. GTA SA Skarpheten va nesten helt på null. Nå ble plutselig bildet på tv`en bedre i alle sammenhenger
halvardm Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Haha... Ja det var jo bra... Ikke lagt merke til når Juni i Hotell Caesar ser litt blurry ut ?
-Pondus- Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Haha... Ja det var jo bra...Ikke lagt merke til når Juni i Hotell Caesar ser litt blurry ut ? :!: :!:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå