Gå til innhold

Maxtor eller Seagate


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

...eeelller kanskje Western Digital Caviar? Selv har jeg kjøpt 160GB, Seagate. Vet ikke hvorfor. Western Digital er stabile og mer bråkete, men dersom du ikke har allergi mot bråk fra harddisk (du merker ikke at Western Digital bråker dersom du ikke er vant til lydløs disk), kan du godt gå for Western Digital.

Skrevet

Jeg hadde gått for Maxtor, ser du på testen som er her på Hardware så er Maxtor den raskeste, men den blir også varm + att den bråker litt mer..

Jeg skal kjøpe en Maxtor 160GB S-ATA værtfall :thumbup:

Skrevet

Jeg ville gått for Seagate, men jeg avksyr støy, så det er den avgjørende faktoren for meg :). Hadde tatt en WD hvis det var til en filserver.

Skrevet

Kjenner folk som har hatt masse problemer med Maxtor, og i det heile tatt fått et veldig "jalla" inntrykk av Maxtor...

 

Ville sjøl gått for Seagate, fordi dei har veldig stillegåande disker som yter bra og ikkje blir forferdelig varme. Dessuten, Seagate = Kvalitet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...