Gå til innhold

Hatten av for NetShop


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ville bare si at jeg personlig har hatt MEGET god erfaring med www.netshop.no. Ikke bare har de gode priser og rask levering, men også UTMERKET kundeservice. Jeg kjøpte så godt som alle komponentene til en A64 pc til konfirmasjonsgave til lillebroren min, og da det ble problemer med minnets stabilitet ble jeg så klart litt redd. Det hjalp heller ikke at jeg hadde hentet pcen før jeg dro til Hamar, og det hadde gått langt over den 14 dagers returetten. Så jeg var redd for at jeg ikke skulle fått byttet minne uten å betale for begge brikkene.

 

Så jeg ringte dem. 334 22222. Der snakket jeg med en meget hyggelig og imøtekommende Knut på tech support som forsikret meg at det bare var å levere brikken tilbake, og plukke ut en ny. som han sa, "vi er ikke så strenge på de 14. dagers reglene =)". Jeg ble jo selvsagt happy for å høre dette, og snart hadde jeg levert fra meg twinmosen og fått en splitter ny Geil brikke.

 

Men da denne HELLER ikke fungerte med gigabyte HKet ringte jeg opp netshop igjen og forklarte situasjonen. Da sa Knut at jeg bare kunne komme opp med hele kassa, så skulle de finne en brikke som fungerte stabilt med hket mitt. Som sagt så gjort.

 

Fire dager senere fikk jeg pcen tilbake med en Kingston brikke, og i følge broren min har han ikke hatt en eneste feil på systemet sålangt.

 

Er ikke dette herlig kundeservice? Jeg betalte INGEN TING for denne servicen! Helt gratis!

 

Jeg forstår at netshop må være ekstra hyggelige i oppstartsfasen, men alikevel vil jeg anbefale dem som en seriøs og hyggelig webshop.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har aldri handlet på Netshop selv (ikke visa...), men tror kanskje jeg skal prøve meg der neste gang. Ypperlig service oppveier vel kanskje for at de ikke tar Visa betaling.

Godt jobbet Netshop!

Skrevet

Wow, jeg ble imponert over at du fikk bytta brikka uten problemer eller noen teknisk feilbeskrivelse som grunn etter at angrefristen gikk ut. At de i tillegg gjorde alt gratis for deg er jo helt utrolig! Håper inderlig ikke at dette er noe folk kommer til å utnytte...

Skrevet
Håper inderlig ikke at dette er noe folk kommer til å utnytte...

Desverre så finnes det nok av slike folk som ikke nøler med det... :(

Skrevet

jeg snakket med knut på support der i går da min a64 gikk helt amok med bluescreens, det var bare og sende inn.

Må si at det er en fornøyelse og snakke med netshop på tlf, de er utrolig hyggelige og snakke med.

Jeg handler bare fra netshop nå :w00t:

Har hatt 2 returer tidligere med netshop som har gått over all forventning.

Skrevet
:cry: Blir nesten sentimental av sånne historier... Utrolig bra gjort, sånn som de driver den butikken så kommer de til å gjøre det veldig bra :thumbs:
Skrevet

Får vel bare hive inn min story også, da.

 

Kjøpte et GigaByte K8NNXP Limited Edition av dem. Har hatt ymse problemer med det, og til slutt føyk vifta på det ekstra "strømretter" kortet som følger med. Spurte da om jeg kunne få bestille et nyere kort, for så å få dette gamle kreditert, og det var ikke problemer i det heletatt.

 

I tillegg opplever jeg også raske svar per mail og telefon, noe som gjør at jeg handler utstyr til meg selv her i stedet for min vanlige leverandør. Håper bare at det ikke går som med Komplett, der servicen har falt seriøst i det siste.

 

-KJ

Skrevet
I tillegg opplever jeg også raske svar per mail og telefon

 

Sendte en mail til dem 1/2 2 på natta. Fikk svar 5 minutter senere. :thumbup:

Skrevet

jeg droppet itbutikken (etter mange svar på topicen)

 

og bestilte acer ferrari der, hos netshop altså... tryggere!

 

jeg har også kjøpt en lcd-skjerm av de, og da den første skjermen jeg kjøpte hadde en konstant blå lysende pikxel, ringte jeg bort og så fikk jeg beskjed at det var bare å hente en ny skjerm!!! så jeg kjørte bort dit og gjorde det, og alt er veldig fint nå!

 

Hilsen Janne.

Skrevet
Får vel bare hive inn min story også, da.

 

Kjøpte et GigaByte K8NNXP Limited Edition av dem. Har hatt ymse problemer med det, og til slutt føyk vifta på det ekstra "strømretter" kortet som følger med. Spurte da om jeg kunne få bestille et nyere kort, for så å få dette gamle kreditert, og det var ikke problemer i det heletatt.

 

I tillegg opplever jeg også raske svar per mail og telefon, noe som gjør at jeg handler utstyr til meg selv her i stedet for min vanlige leverandør. Håper bare at det ikke går som med Komplett, der servicen har falt seriøst i det siste.

 

-KJ

Jepp da har vi samme opplevelsen, fikk byttet til et nForce 3 250 kort, venter bare på at de får det inn.

Meget bra service der i gården ja, får håpe den fortsetter sånn, da vil de nok få mange nye kunder.

Skrevet

Det er vel etterhvert blitt slik at marginene for å konkurere på pris er såvidt små at service har blitt utrolig viktig. Jeg er rimelig overbevist om at IT Butikken har mistet mange kunder det siste året grunnet ymse service.

Skrevet
I tillegg opplever jeg også raske svar per mail og telefon

 

Sendte en mail til dem 1/2 2 på natta. Fikk svar 5 minutter senere. :thumbup:

samme har jeg også opplevd :thumbup:

Skrevet

Er dette en smygreklame fra Netshop?

 

jonask har skrevet på en typisk måte som de som driver med smygreklame her har gjort tidligere.. er vel ingen vanlige forbrukere som skriver på den måten der?

 

Blir alltid skepstisk når folk med veldig få innlegg begynner å skrive sånn!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...