Gå til innhold

AN7 eller NF7 v.2.0


Dimm

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal oppgradere snart og lurer på noen småting.

 

jeg lurer på om dere orker dra fram fordeler og ulemper med disse kortene

 

evt. tester der begge kortene er med

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du absolutt må klokke i windows, og stille på masse vifter og hauger av avanserte instillinger kan du gå for AN7, men skal du klokke og ellers ha et meget godt kort kan du heller gå for NF7-S v2.0.

Skrevet

Kjøp NFS7 V.2.0

Kortet er billig og utrolig bra, aldri hatt problemer av noe slag. Dønn stabilt og raskt. Driver du med overklokking er dette kortet bare helt rått :thumbs:

Skrevet

er det slik at man kan bruke S-ATA disker of vanlige IDE disker samtidig uten å kjøpe masse adaptere og saker fo¨r å kjøre det på S-ATA kanalene

Skrevet
er det slik at man kan bruke S-ATA disker of vanlige IDE disker samtidig uten å kjøpe masse adaptere og saker fo¨r å kjøre det på S-ATA kanalene

Ja, det er både S-ATA-porter og IDE-porter..

Skrevet

men kan du bruke begge grensesnittene samtidig?

 

f.eks

jeg har en IDE disk og kjører den på IDE kanal1 og har en S-ATA disk og kjører den på S-ATA kanal 1.

vil det funke eller må jeg velge melllom å bruke IDE kanalene eller S-ATA kanalene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...