Spillredaksjonen Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai Flere tusen mister jobben hos Microsoft Foreløpig uklart hva kuttene betyr for spillavdelingen. Les hele saken på Gamer.no»
Petter Stabell Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai Genialt å kjøpe opp flust med spillselskapet for så å sparke halve stokken... 🤔
Gunfreak Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai 5 minutes ago, Petter Stabell said: Genialt å kjøpe opp flust med spillselskapet for så å sparke halve stokken... 🤔 De går med overskudd som bare det, dette er bare for å kunne øke overskudd enda mer så aksjonærene blir enda rikere. 1 2
simalarion Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai Gunfreak skrev (22 minutter siden): aksjonærene Som er av de få med gode fremtids utsikter om Folk flest fortetter å stemme på ledere som som støtter oppunder å kutte all "unødvendig" arbeidskraft for så å kutte lønnen til de som blir igjen + la KI ta over mest mulig av arbeidet + øke allerede høye lederlønninger enda mer, Mye mer til få enda mindre til de fleste. Arbeiderklassen sover i timen, som vanlig. 4
joandreas Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai Boeing fant nok ut dette med kutte kostnader ikke alltid er en god ide. merkes godt på microsoft flight simulator når de ikke har fikset mange av problemene. Syntes de fleste små utviklere sine spill er bedre da de faktisk oppdaterer spillet godt etter kjøp.
AndersT2 Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai Da ryker sikkert resten av test avdelingen dems, slik at vi enda større problemer ved oppdateringer som ikke fungerer, eller ødelegger ting som fungerer. Fra en tidligere MS ansatt på testavdelingen:
Roger B84 Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai Grådigheten lenge leve. Nei, sorry, nå er eg jo bare misunnelig... 1
Red Frostraven Skrevet 14. mai Skrevet 14. mai simalarion skrev (4 timer siden): Som er av de få med gode fremtids utsikter om Folk flest fortetter å stemme på ledere som som støtter oppunder å kutte all "unødvendig" arbeidskraft for så å kutte lønnen til de som blir igjen + la KI ta over mest mulig av arbeidet + øke allerede høye lederlønninger enda mer, Mye mer til få enda mindre til de fleste. Arbeiderklassen sover i timen, som vanlig. Ja, ved neste valg av leder i Microsoft så stemmer jeg på noen andre!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå