Gå til innhold
Spørsmål om helse? Still spørsmål anonymt her ×
Husk at de som svarer ikke nødvendigvis er helsefaglig personell. Ta kontakt med fastlege ved bekymringer!

Vondt i penis


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Gutt på 18 år her.

 

Ble forkjøla for to uker siden med feber, vondt i halsen og vondt i hodet. Etter at jeg begynte å bli frisk begynte det å svi på tuppen av penis når jeg tisset. Dette i seg selv var bare litt irriterende, da jeg merket ingenting utenom ved vannlating. Etterhvert gikk dette over, og gikk en dag uten å merke noe. Men nå gjør det vondt i selve penis, litt lengre nede ved roten. Jeg kan merke at det gjør litt vondt når jeg ligger, men spesielt når jeg står eller "putter trykk" på høyre bein kan det gjøre vondt. 

 

Det gjør ikke uutholdelig vondt, men nok til at jeg føler at livskvaliteten blir påvirket.

 

Skal til legen på mandag, men lurer bare på om dere har noen tips til hva det evt kan være? Noe jeg burde være ekstra forsiktig med eller noe?

 

Takker for alle svar

 

 

 



Anonymous poster hash: 12a80...201
Videoannonse
Annonse
Skrevet

 

Kjønnsykdom, eller annen infeksjon?

 

Anonymous poster hash: 07519...af8

 

Trådstarter her

 

 

Vet virkelig ikke. Når jeg fikk dette, var det en måned siden jeg hadde samleie sist.

 

Anonymous poster hash: 12a80...201

Skrevet

Tok du medisiner da du var syk? 

 

Når man snakker om ung+smerter i penis, så er det kjønnssykdommer som står på pallen, dog kan noen reagere på antibiotika. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...