Gå til innhold

Kamptråd - West Ham vs Arsenal


#TeamBenbjo

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Blir vi skammelig straffet for å hvile folk eller briljerer hele laget. Dette blir spennende. Monreal på feil plass - har ikke akkurat vært god der. Xhaka som skal stå i mot kontringer på midtbanen - er ikke akkurat vært god til å bryte spillet til fordel for oss. Vet ikke hva jeg skal si om at Lacazette blir hvilt.. Fyren blir jo ribbet fra å finne godform og selvtillit.

 

satser på at tiki-taka fotballen til Giroud og Wilshere redder oss 2-3! 

Jack Wilshere sin første liga kamp fra start på 577 dager. Forrige gang var 15 mai 2016 mot Aston Villa. Go Jack!<3

ANother fact: Forrige kampen i desember i 2016 endte 5-1 og det er West Ham som er det laget Arsenal scorer mest mot på bortebane. 

Endret av #Wengerout
Skrevet

Wilshere og giroud har bra synergi. Burde egentlig hatt walcott fremfor iwobi også. Men men godt å se 433.

 

La oss håpe vi møter opp til kamp i dag. Vet jo aldri lenger ?

Skrevet

Liker Maitland-Niles, men en høyrebent sentral midtbanespiller på venstreback gir oss null bredde. Giroud er altfor statisk på topp. West Ham er kompakte og komfortable. Gørrkjedelig igjen.

Skrevet

Vet ikke hva som er mest utrolig. Hvor elendig forsvaret er eller hvor flaks vi har.

 

Enig med benbjo. Kan ikke huske et svakere Arsenal enn det vi har sett gjennom 2017.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...