Gå til innhold

Megaupload-grunnlegger tapte i retten


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette skjønte eg ikkje. Kva grunnlag har dei for å nekte nokon å sjå bevismateriale i ein sak?

 

For at det er usa, de bruker å gjøre som de selv mener er rett :)

  • Liker 9
Skrevet

Må de ikke i det minste ha en veldig god grunn til å ikke vise bevismaterialet? Typ at det er noe Kim Dotcom kan ødelegge før rettsaken?

Eller holder det med "Vi er redd vi ikke vinner saken om noen advokater får tid på seg til å se alle bevisene våre".

  • Liker 8
Skrevet

Må de ikke i det minste ha en veldig god grunn til å ikke vise bevismaterialet? Typ at det er noe Kim Dotcom kan ødelegge før rettsaken?Eller holder det med "Vi er redd vi ikke vinner saken om noen advokater får tid på seg til å se alle bevisene våre".

 

Ikke borte i USA, og snart ikke her til lands også.

Riktignok ikke bevis relatert, men hemmelige dommer er ille nok: http://www.tu.no/it/2009/05/18/-dommen-burde-vart-offentliggjort

 

  • Liker 2
Skrevet

FN verdenserklæring om menneskettigheter, Artikkel 11 del 1.

 

"You see, master Bruce, some nations states just want to watch the judicial system burn"

  • Liker 1
Skrevet

Man skulle jo tro av bevismateriale skulle legges frem med mindre det var tungtveiende grunner for å ikke gjøre det. Har vanskelig for å se hvordan det kan være tilfellet her.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...