Gå til innhold

Skal du ha War of the Roses?  

23 stemmer

  1. 1. Skal du ha War of the Roses?

    • Ja, uten tvil!
      16
    • Vet ikke helt enda
      6
    • Nei, det ser dårlig ut
      1


Anbefalte innlegg

Skrevet
Kan være enig i at kampsystemet virker noe stivt. Hadde vært konge hvis det hadde vært noe ala det i The Witcher 2.

 

Er veldig nøgd med at dei går for det møysommelege, M&B-inspirerte systemet. TW2 sitt er velegna for singleplayer, ikkje for multiplayer med ørten ulike våpen, kampstilar og faktorar som vekt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så nettopp på

av spillet. Fikk meg enda mer hyped, men fikk også en liten bekymring til. For i tillegg til å frykte at spillet kanskje utgis før det er ordentlig ferdig, er at det kan bli litt kjedelig i lengden. Skulle likt å sett litt mer variasjon i gameplay, men er spillet morsomt nok i utgangspunktet, tror jeg ikke det blir noe stort problem.
  • 3 uker senere...
Skrevet

Da blir det nok i juli eller august, for de har sagt slutten av sommeren. September er vel fult og helt høst?

Skrevet

Fått fint lite informasjon i det siste... Hvis vi ikke får en lanseringsdato snart spøker det for en sensommerlansering.

  • 9 måneder senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...