Gå til innhold

Mobilforhandlere får ikke selge HTC


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

"Mobilforhandlere får ikke selge HTC"

 

Whoa, et lite øyeblikk trodde jeg det hadde blitt forbudt å selge HTC-telefoner i Tyskland, men så ser jeg jo at det bare er click-bait.

 

Jævla patetisk overskrift.

Skrevet

Verserer nå også rykter om at Apple nå selv sitter i saksa! Er vistnok en fransk mobilprodusent (ikke navngitt) som i 2005/2006 hadde utviklet "iPhone" som ble vist for høytstående Apple folk med tanke om samarbeid. Noe det ikke ble noe av, men iPhone dukket opp en stund etterpå! Det skal foreligge patenter på OS, UI, bruk og design. Er denne reell sitter Apple fint i det!

  • Liker 1
Skrevet

Forøvrig skrives det nå om at Apple har overført patenter til ett selskap som driver ene og alene med å saksøke andre selskap for patentbrudd. Og det firmaet når nå tatt ut søksmål mot omtrent det som er av selskap med Android i produkt-porteføljen.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...