Gå til innhold

Creative frir til spillerne


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Aha, interessant. I så fall ligger nok noen i utviklingsavdelingen til Creative tynt an! :)

 

Men det er vel noen millioner WoW-brukere, så dersom bare 1/5 av disse spiller med lyd, blir det likevel en ganske stor målgruppe.

Skrevet
De fleste wow-spillere spiller kanskje uten lyd, men mange spillere hører gjerne på musikk, og/eller er på TS/VT mens de spiller.

Da ser jeg ikke noe mer grunn til å gidde å kjøpe dette headsettet :p

Skrevet

Får ikke mye til samarbeid om du ikke sitter med lyd + mic, hvordan ellers skal du få kommunisert med andre?

Skriver i chatten? Som om det på noen måte fungerer i kampens hete..

 

Men 1'200kr for utgaven med kabel? Enten har dette veldig bra kvalitet, ellers så må det være latterlig overpriset?

Dette er vell et USB-headsett med integrert lydkort og alt mulig pakk dette da? Hva med de av oss som sitter med godt lydkort (selv sitter jeg på Asus Xonar HDAV1.3) og ikke trenger en dobling av prisen på grunn av integrert lydkort?

 

Sitter fremdeles på mitt Sennheiser PC 350 og er godt fornøyd med det, har enda til gode å se noe bedre kommet i samme prisklasse, verken dette eller Logitech G35 eller andre ser ut til å klare å levere noe bedre så.

Skrevet

Det går kun ann å bruke det til lyder i spillet, alle andre lyder fra musikkspillere og operativsystem vil ikke kunne høres. (sarcasm)

Skrevet

Skal si du slår mange personer under en kam her nå?

Det er mange millioner som spiller World of Warcraft, og du kan uttale deg om at flertallet ikke har på in-game lyd?

Skrevet

Jeg sier at normalt sett sitter ikke en person med lyd på wow samtidig som han har på musikk. Heller ikke når han har i gang vent etc. Dere må lese det jeg skriver som helhet og ikke som en kompakt enhet.

Skrevet
Jeg sier at normalt sett sitter ikke en person med lyd på wow samtidig som han har på musikk. Heller ikke når han har i gang vent etc. Dere må lese det jeg skriver som helhet og ikke som en kompakt enhet.

 

Og du er selvfølgelig representativ for normalen i en gruppe med 12 millioner mennesker?

 

Veldig dyrt headset.

Er det feil å påstå at creative i dag kanskje er mer kjent for x-fi enn soundblaster?

×
×
  • Opprett ny...