Gå til innhold

Valg av cdbrenner


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har tenkt og kjøpe cd-brenner, begynner og bli litt lei av den 12x brenneren jeg har nå :)

Hva anbefaler dere da?

Helst ikke over 600 kr.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De har Lite-on 48*24*48 brenner til 399 kr på Mamoz,har selv en Lite-on 24*,den har fungert helt perfekt.Og så får du sort frontpanel som ekstrautstyr til den.

Skrevet

LG er best i test . Koster lite også... Ikke kjøp lite-on eller Asus. begge med masse problemer. Velg LG: www.komplett.no

Skrevet
LG er best i test . Koster lite også... Ikke kjøp lite-on eller Asus. begge med masse problemer. Velg LG: www.komplett.no

Har du link til testen? Kan du henvise til noe som sier Lite-On og Asus er dårlige? Hardware.no anbefaler Asus. Selv har jeg en Lite-On 52x og den fungerer meget bra!

Skrevet

Har ikke hørt at Lite-on er dårlig..Heller det stikk motsatte!

Den brenneren på elkøp, den er da ikke dårlig?

Eller er den?

Skrevet

Kan ikke skjønne hvor du har det fra at Lite-On er dårlig?

Har selv en 48X Lite-On brenner som jeg foretrekker fremfor Plextor brenneren min.

Har hatt flere Lite-On brennere, og aldri hatt noen problemer med de, rimelige er de også.

Vil anbefale en slik på det sterkeste :)

Skrevet

Har en Sony 40x brenner som egentlig er en Lite-on, meget fornøyd med den. Har lagt inn ny firmware fra Lite-on, og brenner nå på 48x.

 

Ang. Plextor: Plextor var lenge kjent som en av de fremste produsentene av cd-brennere, men nå virker det som de har mistet grepet litt. Har sett flere tilfeller av at folk har problemer med Plextor brennere (24X og oppover). Spesielt de nye 48x brennerne har hatt en tendens til å ta tidlig kveld (drivverket).

Skrevet
8)  Ha, det er Plextor som produserer Lite On.......så løp å kjøp !

 

Ha! det er ikke Plextor som produserer Lite-On... det er kun et løst rykte.

Lite-On har egen fabrikk :)

Skrevet

Lite-on produserer nok brennerne sine selv ja. Derimot er det mange produsenter som gir ut brennere med lite-on drivverk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...