Gå til innhold

Hvilken SACD/CD spiller?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ang. DVD-audio/SACD: Det begynner å komme en del spillere nå som "tar alt". Dette er nok det beste valget, da er du sikret for fremtiden. Ta en titt på slike spillere fra f eks. Pioneer og Marantz.

Skrevet

Vil bare få presisere at jeg ikke er like rik som Bill Gates. De all-in-one spilerene var jo svindyre!

 

Har sett litt på Denon DVD-1600. Denne koster kr 3.498, og den tar både CD og DVD Audio. I tillegg kan den spille DVD slik at jeg slipper å kjøpe ekstra DVD spiller. Er denne spilleren brukbar?

Skrevet
den er nok heilt brukbar, men leverer ikkje superkvalitet som får vennane dine til å måpe

 

Hva betyr "heilt brukbart"? Hvor mye dårligere blir kvaliteten hvis vi sammenligner med en ren CD spiller i samme prisklasse?

Skrevet

Jeg endte allike vel opp med en Pioneer DV-656A DVD/DVD-Audio/CD/SACD/VCD/SVCD/MP3 spiller.

 

Denne har også inebygget Dolby Digital dekoder, dvs. at jeg har analog output til Front, Center, Sub, Bak osv...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...