banansplitt™ Skrevet 8. oktober 2008 Skrevet 8. oktober 2008 Dette kan kanskje virke veldig sært for noen, og det er det vel også. Jeg mener at "Innlegget er endret av bla bla"-teksten som kommer opp under innlegget om man endrer det "skitner" til innlegget. Mulighet for å gjøre denne lille "notisen" litt mer diskré?
Ståle Skrevet 8. oktober 2008 Skrevet 8. oktober 2008 (endret) Skitner til innlegget? Skjønte ikke helt. Ellers er jo det teit at strekene før signaturen er bare 20. Tallet er jo 23. Og da burde jo det vært 23 streker også. Endret 8. oktober 2008 av Ståle
Smart Ass Skrevet 8. oktober 2008 Skrevet 8. oktober 2008 Skjønner hva du mener, men for at folk skal forstå at de må gjøre trådene sine skikkelige og kanskje lese reglene må dette til PhenomenA!
L4r5 Skrevet 8. oktober 2008 Skrevet 8. oktober 2008 Tullprat spør du meg. Det er i noen tilfeller greit å vite om noe har blitt endret.
banansplitt™ Skrevet 8. oktober 2008 Forfatter Skrevet 8. oktober 2008 Det er i noen tilfeller greit å vite om noe har blitt endret. Jeg skrev da ikke at det skulle fjernes, bare at jeg ønsket det litt mer diskré.
Skagen Skrevet 8. oktober 2008 Skrevet 8. oktober 2008 (endret) Kanskje den kunne flyttes opp til linja hvor tidspunktet for selve postinga står. Noe slikt som dette: Endret 8. oktober 2008 av Skagen
Ståle Skrevet 8. oktober 2008 Skrevet 8. oktober 2008 (endret) Det er også greitt at man skjønner at innlegget er endret uten å smyglese det med skriftstørrelse 7. Endret 8. oktober 2008 av Ståle
Hrodebert Skrevet 8. oktober 2008 Skrevet 8. oktober 2008 Kanskje den kunne flyttes opp til linja hvor tidspunktet for selve postinga står. Noe slikt som dette: Ja! Få igjennom det Skagen. Ser mye bedre ut...
b-real Skrevet 9. oktober 2008 Skrevet 9. oktober 2008 Kanskje den kunne flyttes opp til linja hvor tidspunktet for selve postinga står. Noe slikt som dette: Ingen dum ide, dog det kan bli litt dumt også da det er en grunn til at en redigerer innlegg så hvis den skulle flyttes opp dit så burde det være en form for fargeendring som gjør at den blir mer synlig og ikke bare forsvinner i alt annet av tekst og informasjon som en raskt ignorerer.
Hrodebert Skrevet 9. oktober 2008 Skrevet 9. oktober 2008 Hvorfor er det egentlig så viktig for andre og vite at du har redigert innlegget?
Nidaroo Skrevet 9. oktober 2008 Skrevet 9. oktober 2008 Hvorfor er det egentlig så viktig for andre og vite at du har redigert innlegget? I en diskusjon er det vel regelsett viktig å se om en person har "trekt seg ut", ved hjelp av å endre feks, en mening. Så i mine øyner er det derfor den er der. Og et pluss er det jo.
b-real Skrevet 9. oktober 2008 Skrevet 9. oktober 2008 Hvorfor er det egentlig så viktig for andre og vite at du har redigert innlegget?Nå tenker jeg som oftest iform av moderator sine øyne da...yrkesskadet kan en vel si og da er det som oftest en god grunn til at en har redigert et innlegg
HaterDiskus Skrevet 12. oktober 2008 Skrevet 12. oktober 2008 Enig med både trådstarter og Skagen. Sånn det ser ut nå så skitner det til posten. Har irritert meg over dette selv. Forslaget til Skagen likte jeg veldig godt.
Comma Chameleon Skrevet 18. oktober 2008 Skrevet 18. oktober 2008 (endret) Enig med mange her. Ser stygt ut. Derimot kan man jo jukse litt Klikk for å se/fjerne spoilerteksten nedenfor Endret 18. oktober 2008 av Lund :*
Kris Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 (endret) Bare sett [spoiler ] uten å slutte den på slutten av innlegget. Uten mellomrom selvfølgelig. Klikk for å se/fjerne spoilerteksten nedenfor Endret 19. oktober 2008 av Kris.
Hrodebert Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 Aha! Klikk for å se/fjerne spoilerteksten nedenfor En liten bug altså
Anbefalte innlegg