Gå til innhold

Trulss

Medlemmer
  • Innlegg

    2 215
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Trulss sine prestasjoner

1,2k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Det er flere problemer med dette produktet man må være klar over. Krever åpent vindu for at delene skal sammenkobles, men bare liten glippe. Denne slangen vil produsere kondens. Utedelen vil høres gjennom veggen da den ikke kan sammenlignes med vanlige varmepumper, den har heller ikke inverter. Kan ikke brukes på camping o.l om natten da utedelen forstyrrer naboen. Både inne -og utedelen krever at man tømmer vannbeholder, eller bruker slanger ned i "bøtte". Stille modus er en bløff, men innedelen er akseptabel. Det er værre med utedelen. Ufølsom temperatursensor.
  2. Det burde vært et 50/50 Mpbs abonnement også, eller 25/25 for de som ikke trenger noe lynrask. Prisene er uspiselige, og håper mange velger Starlink. En annen ting er telefonabonnement hvor man i Norge ikke kan velge bort roaming. Ville nok absolutt vært marked for det!
  3. Ingen? begynner å haste nå!
  4. ICE kommer til å miste tusenvis av kunder som følge av dette, men det spiller vel liten rolle når man har Lyse i ryggen.
  5. Mitt strømselskap og netteier driver og sponser idretten, reklame for seg selv, sponser batterifabrikken Morrow osv. Jeg er absolutt ikke tilhenger av dette. Bare gi meg billigst mulig strøm i kontakten. Videre kunne vi selvsagt ha trekt oss fra Nordpool-børs og solgt strøm til kostpris. Gasskraftverkene vi i sin tid solgte til Sverige kan vi kanskje kjøpe tilbake så vi har noe i reserve. Alternativt kan vi kjøpe av Sverige eller UK - vi trenger ikke Nordpool til sånt.
  6. Jeg kan ikke se vi har fått noe varsel om endring av abonnement eller at tilleggstjenesten Fri Data skrotes. Gjelder kanskje bare for nye kunder?
  7. Er det noen flere som har forsøkt dette klimaanlegget fra Jula?
  8. Problemet er nok ikke filteret men at luftrensere ikke klarer å hente luft/støv fra andre enden av rommet i særlig grad.
  9. Takk for tilbudet, men har egentlig ikke lyst til å gi fra meg innloggsinformasjon til en 3. part. Når alt er så klønete kommer jeg nok ikke til benytte Stremio likevel, men at dette fungerer er likevel et pluss. Tar kanskje kontakt til høsten, når TV-blir litt mer aktuelt igjen. Takk for info så langt!
  10. Akkurat samme erfaring, men jeg kjøpte en vanlig oppladbar støvsuger i stedet.
  11. Dersom Data Frihet forsvinner så vil jo datamengden reduseres betraktelig. Det virker heller ikke som om det er noe gehør for å øke 100 GB grensen heller. Tenker Elon M. gnir seg i hendene.
  12. Denne adonnsen lar seg ikke installere her hos meg. Har enda ikke klart å finne mer populære serier og filmer som lar seg "stremio" heller.
  13. Enda verre. Vi har ikke sett noen store endringer siden Lyse gikk inn, men nå kommer resultatet. Nice som representerte noe nytt ble lagt ned. Jeg er sikker på at Altibox som også eies av Lyse blir ekstremt mye dyrere enn prisøkningen som kom nå, og verre skal det nok bli. Men siden ICE ønsker slå sammen nettene med Telia er nok dette bare begynelsen på en kommende katastrofe.
×
×
  • Opprett ny...