Gå til innhold

Trulss

Medlemmer
  • Innlegg

    2 226
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Trulss sine prestasjoner

1,2k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Er det ikke det du nettopp hindrer ved og ikke åpne Leo i utgangspunktet?
  2. Ok, siden Telenor normalt er rådyre så kan man kanskje satse på at oyatel ikke går for struping?
  3. Er det noen som har testet om Thule sin går som "under seat", typisk 40x30x20, eller om det akkurat blir litt for stort for Norwegian eller Ryan Air?
  4. Ser oyatel.ai tilbyr fri bruk til kr. 499,- Vet ikke om det er struping på abonnementet etter 100GB.
  5. Virker til å være et seriøst selskap, og så lenge man får det man betaler for er det jo greit.
  6. Ser de tilbyr fri data til kr. 399,-, og undres om dette er uten hastighetsbegrensning? Jeg lurer også på om de bruker Telenor eller Telia, og om prisene er inkl. mva. Ville vært fint og høre erfaringer fra kunder i dette selskapet.
  7. Når jeg tenker etter så spiser jeg stort sett kun ultraprosessert mat. Til frokost, middag og kvelds. Er jeg i trøbbel?
  8. Får håpe at man ikke føler seg snytt når man ligger på dødleie og tenker på alle livets fristelser man ikke unnte seg.
  9. Movicol har også dette som bivirkning, og dette skal tas hver dag da tar dagesvis før det virker. Fordelen med Toilax er at den tas ved behov. Vil kanskje anbefale disse to i kombinasjon dersom det ikke nytter å bytte antidep.
  10. Kommunale avgifter, strøm, bompenger, matpriser osv. + staten tjener ekstra på å ikke sette ned momsen. Når det gjelder lønnsvekst de siste 10-15 årene så henger vi langt bak andre Europeiske land.
  11. Ta det opp med legen da det finnes et hav av antidep. å bytte til. Fiber kan gjøre vondt verre, særlig om man ikke drikker nok vann. Har også gode erfaringer med Vi-Siblin, men det smaker så vondt. Forsøk 5 mg Bisakodyl / Toilax før du legger deg, og ikke tenk på at du får i deg nok fiber.
  12. Det er flere problemer med dette produktet man må være klar over. Krever åpent vindu for at delene skal sammenkobles, men bare liten glippe. Denne slangen vil produsere kondens. Utedelen vil høres gjennom veggen da den ikke kan sammenlignes med vanlige varmepumper, den har heller ikke inverter. Kan ikke brukes på camping o.l om natten da utedelen forstyrrer naboen. Både inne -og utedelen krever at man tømmer vannbeholder, eller bruker slanger ned i "bøtte". Stille modus er en bløff, men innedelen er akseptabel. Det er værre med utedelen. Ufølsom temperatursensor.
  13. Det burde vært et 50/50 Mpbs abonnement også, eller 25/25 for de som ikke trenger noe lynrask. Prisene er uspiselige, og håper mange velger Starlink. En annen ting er telefonabonnement hvor man i Norge ikke kan velge bort roaming. Ville nok absolutt vært marked for det!
  14. Ingen? begynner å haste nå!
×
×
  • Opprett ny...