Gå til innhold

ProphetSe7en

Medlemmer
  • Innlegg

    7 627
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    1

ProphetSe7en vant dagen sist 26. november 2016

ProphetSe7en hadde mest likt innhold!

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

17 927 profilvisninger

ProphetSe7en sine prestasjoner

1,5k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Hvor har han sagt noe som er selvmotsigende? Blander du hvem som har sagt hva her nå?
  2. hva har det med saken å gjøre? Statistikken du la ut hadde sett annerledes ut om det var Villa som måtte jaget mål og lå under i 40 minutter slik United gjorde. Hvorfor skulle Villa risikere mål i mot med å jage en større ledelse? De var fornøyd med ledelsen de hadde og fikk betalt 3 poeng for det.
  3. I tillegg ledet de i 37 minutter i 2 omgang, totalt 40 minutter av kampen.
  4. Den statistikken bærer jo preg av at villa ledet og ikke trengte å jage mål, slik United måtte.
  5. Villa hadde mer å gå på, men de trengte ikke gjøre mer for å vinne i dag
  6. Men det gj Men det gjør jo ikke noen siden han er ung, i følge flere her inne. 3 mål sist og så er han i gang igjen i dag
  7. En solid sentral midtbane inn tidlig i januar er nesten ett must i dette laget
  8. Hadde nest selv tidligere på ringeklokken, men etter de økte prisen så voldsomt så droppet jeg Nest helt. Kun røykvarslere igjen fra nest nå som jeg ikke finner gode alternativer til med stemmevarsling.
  9. Jeg er så ekstremt fornøyd med Unifi etter jeg gikk over til G6, så jeg betaler gledelig litt ekstra for kvaliteten og brukervennligheten de tilbyr.
  10. Ny pris for deg som allerede er kunde: Data-SIM: 29 kr → 59 kr/mnd Tvilling-SIM: 39 kr → 59 kr/mnd For nye kunder eller ved kjøp av ekstra Data- eller Tvilling-SIM er prisen 99 kr/mnd.
  11. Det er jo selvsagt ikke akseptabelt at en spiller alene er skyld i 3 mål, uavhengig av alder.
  12. Heaven er jo helt skandale
  13. Bournemouth har trukket Kluivert lenger ned i banen, og det har resultert i at vi blir totalt overkjørt på midtbanen, nok en gang. Det er så ekstremt forutsigbart uke etter uke.
  14. Ser ut som de har gitt helt opp nå
  15. Sikkert som banken at det kom til å gå slik, dessverre
×
×
  • Opprett ny...