Gå til innhold

Alex_Tc

Medlemmer
  • Innlegg

    208
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

3 323 profilvisninger

Alex_Tc sine prestasjoner

86

Nettsamfunnsomdømme

  1. Ser at etter Størres besøk til Trump skriver noen aviser hvor uenig de er med å la russerne beholde Krim uten å nevne hva alternativene er. Jeg synes det er forrædersk å gi håp til ukrainske soldater å tak Krim tilbake uten reel våpen støtte. Uten ordentlig støtte det blir altfor store tap uten noe resultat. Fryse denne konflikten for å utløse en krig senere er ikke ideelt men jeg lurer på hva er alternativene?
  2. Ser ut til at Trumps politikk vil påvirke klima endringer positivt allikevel. Jeg mener det blir produsert mindre ting for eksport og mindre transport av de.
  3. Du får ikke det til i demokratisk samfunn. Det kommer en parti som skal love skattelette til alle og gratis øl (betalt av oljefondet) og de vinner valget.
  4. det er statlig. Jeg er ikke fagorganisert. Skal det påvirke lønnen? Det pleide ikke gjøre det i det private, det pleide å bli forhandlet samme økning for alle ansatte. Ja, snart 3 år, jobbet bare med frontend både i prosjekter og komponent design for felles design system
  5. Etter lokale lønnsforhandlinger fikk jeg +13000 i år. Ny årslønn er på 641000. Jeg er veldig fornøyd med arbeidsoppgaver og arbeidsplassen men synes årlig lønnsøkning på 2% er deprimerende. Er 2% lønnsøkning normalt i offentlig sektor?
×
×
  • Opprett ny...