Gå til innhold

thomassit0

Medlemmer
  • Innlegg

    13 120
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    1

Alt skrevet av thomassit0

  1. Hehe ja jeg fikk vel 70-80K i sertbonus i 2022 😄 Husker det var en som startet der året etter meg som jeg tror tok over 30 sertifiseringer på ett år. (10K per sertifisering)
  2. For min del så er jeg kunde i DNB fordi de tilbød meg og min kone ganske mye lavere rente enn Sparebank1, som jeg hadde vært kunde hos i over 30 år på det tidspunktet. SB1 ville ikke engang matche renten som DNB tilbød oss.
  3. Jobber ikke der lenger, men i fjor så mener jeg startlønn var på 610K ca.
  4. Holder på med Untamed nå, ganske solid så langt. Krim med Eric Bana og Sam Neill, satt til Yosemite nasjonalpark.
  5. Ah nydelig, da vet vi ihvertfall noe.
  6. Hva bruker du for å få varsling når det slippes kort?
  7. Fikk veldig lyst til å prøve dette.
  8. Ser ut som flere av de store havnene i USA nå mottar drastisk færre containerskip enn vanlig. Blir nok en del tomme hyller fremover.
  9. Jeg jobbet der fra 2021 til 2024, i "Apps" enheten, og jobbet med CRM. Gikk fra 830K i base til 985K ila de årene og når jeg sluttet så var jeg "Manager" og hadde bonus på 50K. De tilbyr også 10K i sertifiseringsbonus.
  10. De har en todelt bonusmodell som både omfatter om selskapet som helhet når et visst resultat, og så har man en som i praksis blir overtidsbetaling.
  11. Mener den var på HBO Nordic i en god stund, men HBO hadde en "purge" i fjor eller hva det var, hvor de fjernet masse innhold.
  12. Fikk tilbud på 1.2 i base her fra en av de store konsulenthusene. Jobber med CRM, med 10 års erfaring totalt og 6 som konsulent. Oslo.
  13. Sjekk om https://compressor.io/ kan dekke behovet.
  14. Kan hende det enkleste er å dele den via e-post og sende den til e-posten din
  15. I den forbindelsen bør det kanskje nevnes at i Sveits er det ikke noe offentlig helseforsikring/dekning, i motsetning til her.
  16. Okei, hvis du vil se bort i fra alt han har gjort og sagt som indikerer at han er veldig anti-vaxx så for all del bare gjør det.
  17. Jeg så artikkelen hadde blitt lagt ut på en side grunnlagt av RFK Jr, som sikkert er den mest kjente anti-vaxxer'n på planeten akkurat nå. Ville ikke valgt å stole så mye på den. Her er wikipedia sin beskrivelse av siden: "Children's Health Defense (CHD) is an American 501(c)(3) nonprofit activist group mainly known for anti-vaccine misinformation, and which has been called one of the main sources of misinformation on vaccines." https://en.wikipedia.org/wiki/Children's_Health_Defense
  18. Skikkelig kjipt at Night Sky ble kansellert, likte den veldig godt.
  19. Jeg fikk høre fra samsung at det kunne ta opp mot 3 uker før det blir kreditert pga stor pågang.
  20. Merker ingen forskjell her.
  21. Ja det er som magsafe på iphone, det er sterke magneter inne i dekselet. Om du fester noe på det så sitter det veldig godt fast.
  22. Hvis du vil ha et tynnere deksel med magsafe så finnes det mange alternativer. Jeg endte opp med å gå for et fra pitaka, dette: https://www.ipitaka.com/products/starpeak-phone-cases?variant=42451321061446 som virker veldig bra så langt. De har også en artig variant med 3 NFC knapper på siden som du kan sette opp til å trigge hva du vil på telefonen, hadde jeg fått med meg at det eksisterte så hadde jeg nok gått for det isteden: https://www.ipitaka.com/products/pinbutton-phone-cases?variant=42500326031430
  23. Ja, heldigvis. Hadde tatt bilder på forhånd siden jeg så det var noen som nevnte at de hadde fått vesentlig mindre.
  24. Ja jeg fikk vite det på onsdag. men de har sagt at de har stor pågang, så det kan ta litt ekstra tid.
×
×
  • Opprett ny...