Fritz0r Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 (endret) BMW M1 ansees av mange til og være den første riktige M bilen fra M divisjonen fra BMW, og dette blir en tribute til denne berømte bilen. BMW M1: Bilen, orginalen altså, nærmer seg 30 år nå, og da har BMW bestemt at de skal lage en ny M1 til ære over den første, concept bilen har samme layout som orginalen, dvs MR (Midtmontert motor, bakhjuls trekk). Foreløpig ingen info om specs, men bilder erre flust av, nyt dette. **Oppdatering 05.05.2008: egmcartech kjører nå en artikkel der de har blitt tipset om en BMW som står i en flyhangar i Spania, som mistenkes og være M1 Prototype som skal testes. Er dette virkelig, eller en veldig bra laget photoshop jobb?? Bedøm selv ! **Oppdatering 06.05.2008: SWE har greid og finne en side som ikke bare avslører bløffen, men faktisk også viser hvilken biler og bilder som egentlig er brukt i det fake M1 concept bildet, og jeg må si at dette er en veldig bra utført jobb, og bra oppdaget av de som så faken. Da jeg personlig mener at denne bilen, selv om det er aldri så mye fake, så lar jeg den stå som concept/prototype mulighet. BMW M1 Concept: mulig BMW M1 Prototype [bildet er modifisert M3 bilde]: Kilde med flere bilder: http://www.thetorquereport.com/2008/04/bmw...pt_unveile.html Kilde for oppdatering 05.05.2008: http://www.egmcartech.com/2008/05/05/2008-...otted-in-spain/ Endret 6. mai 2008 av Fritz0r
Zeph Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Dei har gløymd å montere grillen jo! Snæxn bil, likte ikkje BMW-merkene på sidene bak, fronten og felgane. Ellers var den litt tøff.
Fisk1 Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Wtf, grillen så jo helt jævlig ut. Likte ikke at det var så sterke italienske linjer over den, litt sånn Contach... Jaja, kan bli frekk den der med litt modifikasjoner!
Carman Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Wtf, grillen så jo helt jævlig ut.Likte ikke at det var så sterke italienske linjer over den, litt sånn Contach... Jaja, kan bli frekk den der med litt modifikasjoner! hele greia ser helt jævlig ut.. spess med de to merkene bak.. -.-
Isbilen Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Endelig får laksetrappa sin renessanse, men fronten ser jo ut som Flode i bilform.
Fisk1 Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 Endelig får laksetrappa sin renessanse, men fronten ser jo ut som Flode i bilform. Haha, et godt svar som alltid!
Pluggen Skrevet 28. april 2008 Skrevet 28. april 2008 De merkene bak er jo et must for å minne om originalen Syns den var kul jeg da ;D
Fritz0r Skrevet 29. april 2008 Forfatter Skrevet 29. april 2008 Orginale M1 skulle egentlig bygges av Lamborghini, men grunnet økonomiske problemer da, så ble det ikke noe av, derav er det fremdeles "lambo linjer" i M1, den skal jo tross alt lages til ære over orginalen.
rublings Skrevet 5. mai 2008 Skrevet 5. mai 2008 Den prototypen var bare skam fet Ser ut som det er den ferdige bilen, var ikke så veldig ekstrem.
Swe Skrevet 6. mai 2008 Skrevet 6. mai 2008 **Oppdatering 05.05.2008:egmcartech kjører nå en artikkel der de har blitt tipset om en BMW som står i en flyhangar i Spania, som mistenkes og være M1 Prototype som skal testes. Er dette virkelig, eller en veldig bra laget photoshop jobb?? Bedøm selv ! En veldig bra laget Photoshop jobb. http://www.automotorsport.se/news/14353/bm...-var-photoshop/
Fritz0r Skrevet 6. mai 2008 Forfatter Skrevet 6. mai 2008 dæven det var bra Photoshop jobb, og bra etterforskning må jeg si, men siden bilen var så rå, lar jeg den stå som "mulig prototype".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå