Gå til innhold

Problemer med å brenne 800 mb-CD


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har problemer med å brenne 800 MB CD'er. Har gjort som jeg har fått beskjed om her og fulgt overburn-guiden til Nero. Har satt overburntid til 90 min., men likevel klarer jeg ikke å brenne over 700 MB.

 

Det kommer opp feilmelding med "Insert media that provides more space...", og så skulle jo en ny melding komme opp etter en stund med "Write Overburn CD". Men denne meldingen kommer altså ikke opp hos meg.

 

Noen som har peil på hva som kan være galt? Kjører nyeste versjon av Nero. Har prøvd på både min stasjonære og min bærbare. Ingen funker.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Husk at du må stille inn i både "Expert Features" og "General" + krysse av i "Enable Overburn"

 

Hva er det du skal brenne...og hvilken type cd/størrelse er det du skal bruke ?

Skrevet

Det er ikke alle cd-brennere som støtter 800 MB cd.

vet ikke hvor du sjekker det, men besøk sida til den produsenten av din cd brenner så burde det vel stå noe inf. om det.

Skrevet

Jeg bruker Mmore sine 90 min/800 mb-CD'er. Skal brenne .avi.

 

Har stilt inn både Expert og General til 90 min og har i tillegg krysset av for enable overburn.

 

Har sett på Nero sin side om brenneren min takler overburn og det SKAL den gjøre... Ganske merkelig dette her.

 

Patch? Hvor kan jeg evt. få tak i det?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...