Gå til innhold

Overkill for en Pentium III 600?


[NO]Rascal

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville gått for et Geforse2ti kort på brukmarkedet, burde du kunne plukke med deg for en 250-350 kr, ikke noe vits med noe bedre til det systemet. :yes:

Skrevet
Ville gått for et Geforse2ti kort på brukmarkedet, burde du kunne plukke med deg for en 250-350 kr, ikke noe vits med noe bedre til det systemet. :yes:

 

Er ganske enig der ja... :)

Skrevet

P3 600 vil ha store problemer med nyere spill, hjelper ikke med bedre skjermkort, ettersom prosessoren ikke klarer å gi nok arbeid til skjermkortet. hadde gått for gf3/radeon8500le e.l. egentlig tror jeg at jeg hadde kjøpt cpu/ram/hk/skjermkort ihvertfall hvis du har tenkt å spille nyere spill ( mindre enn et år gammelt)

Skrevet

Overklokk til ca 700mhz og skaff deg et billig GF3 eller GF2 ti kort.

 

Har selv en P3 650@728. Testa det med et GF3 kort, funka å spille f.eks battlefield 1942 på laveste instillinger.

Skrevet

Hei, på den gamle maskina mi har jeg et Gf2Ti.

Det fikk jeg ganske gode scores med i 3dmarks 2001se

Klokka det vel opp en bit og da fikk jeg utslag på en ca 500 poeng..

Skrevet

Jeg har en PIII 600 med 256MB 100MHz ECC ram og Gainward GeForce2 MX400 med 64MB ram. Der klarer jeg BF1942 på 800x600 helt smooth.

Eneste instillingen jeg har skrudd ned på er antall lyder samtidig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...