Panic Skrevet 8. juni 2007 Skrevet 8. juni 2007 (endret) Nå er det bare litt under en uke til vi ganske sikkert får se nye telefoner fra Sony Ericsson. Og mye tyder på at vi denne gangen får se noe annet enn reproduksjoner av fjoråret. Jeg tror vi minst får se oppfølgerene til K800i/810i (Sofia), W850i (Shinobu) og W950i (Mooi) Hva tror dere? http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=133292 http://www.amobil.no/artikkel/mobiltelefon..._ti_dager/40045 Endret 9. juni 2007 av Panic
Skavold Skrevet 8. juni 2007 Skrevet 8. juni 2007 Vel, basert på det Sony Ericsson har lirt av seg de siste tre årene, har jeg ingen store forventninger. Ikke denne gang heller ...
Namek Skrevet 9. juni 2007 Skrevet 9. juni 2007 Tror kanskje det kommer noe bra, men ikke noe som ikke finns fra før av..
Panic Skrevet 9. juni 2007 Forfatter Skrevet 9. juni 2007 (endret) Vi får se Tror uansett dette kommer til å bli blant en av årets viktigste lanseringer fra SE. Mht nye/oppgraderte funksjoner. HSDPA i flere telefoner, Walkman 3.0, Bedre foto/video-muligheter, ny UI?... Endret 9. juni 2007 av Panic
Turgon Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Det skal vel mye til om vi ikke snart får se en w950 med kamera og en cyber-shot med 5 megapixler, men utover det har jeg ikke noen store forhåpninger. Skulle gjerne likt å se SE dra opp en walkman telefon "bassert" på p1 med vga skjerm, 8-16 gb minne, wlan, 3g, edge og andre godsaker, men det skjer ikke. SE har ikke klart å ta et lignende skritt over de siste 3 åra, så det skjer neppe på en dag. Mitt stalltips er at vi ikke får se noen telefon med gjevnt over bedre sepcs enn den allerede lanserte p1 (flaggskipet) og da har man strengt talt ikke mye å gå på.
josteinsen Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 SE har helt mista piffen i mine øyne. De bør skjerpe seg kraftig hvis de skal klare å henge med videre. De fleste telefonene de har benytter enten kjedelig innmat eller utseende, eller en kombinasjon av begge deler.
Mr. Mustard Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 En K800i/810i med EDGE og VGA video hadde vært godt nok for meg. Hvis ikke blir det nok 6500slide neste gang.
Kiwiboy Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Hva betyr egentlig det Sony Ericsson merket de har i alle tekstene?? "I Sony Ericsson the next big thing"??
Ty4on Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Hva betyr egentlig det Sony Ericsson merket de har i alle tekstene??"I Sony Ericsson the next big thing"?? 8826386[/snapback] SE merket brukes i reklamene som en forkortelse på Love. PS: De som er blond har en overdrevet bruk av smileyer.
Kiwiboy Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Hva betyr egentlig det Sony Ericsson merket de har i alle tekstene??"I Sony Ericsson the next big thing"?? 8826386[/snapback] SE merket brukes i reklamene som en forkortelse på Love. PS: De som er blond har en overdrevet bruk av smileyer. 8827067[/snapback] Hvordan veit man at det står for love?? Og ikke Hate eller noe annet??
Panic Skrevet 10. juni 2007 Forfatter Skrevet 10. juni 2007 (endret) Hehe... du sier noe der. Men tror du ikke det passer best å markedsføre foreksempel musikktelefonenene med "I love music" istedet for "I hate music"? Endret 10. juni 2007 av Panic
Overdrive Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Tror ikke det står for noe spesielt, jeg... Du skal bare ikke tenke så mye
SuperEmil Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Syns jeg husker at noen Sony Ericsson-folk sa det stod for det man selv ville det skulle stå for. Som f.eks i "I 'SE' the new colour", også kan man selv bestemme om man elsker den, hater den osv.
mortengutt Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Skal vi kanskje komme tilbake til topic heller, SE sin lansering kommende torsdag. Er jo som sagt ventet et storslipp med blant annet K850, et par nye W-telefoner og et par low-ends, samt noe nytt ekstrautstyr. Håper de slår på stortromma, for det trenger de virkelig i disse tider hvor alle de andre merkene har kommet med sine nyheter. Håper SE har noe spennende og tykkfølsomt i ermet, a la iphono/Pradatelefonen, hadde vært skamdigg
Hedonism Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Blir interessant å se hva de har å komme med etter en skuffende periode med lansering av samme mobiltelefonene med få endringer. Sony Ericsson kan mobilkamera (K800i er fortsatt blant det beste du får), musikkavspilling, støtter multitasking i sine "dumme" mobiler. De trenger bare et nytt og bedre UI, tynnere mobiler og få til edge og 3G/HSPDA i samme mobil. Av smarttelefoner syntes jeg P1 ikke var særlig imponerende, håper de har enda mer å komme med på denne lanseringen.
Panic Skrevet 10. juni 2007 Forfatter Skrevet 10. juni 2007 (endret) Ja blir spennende å se... Mange antar at de kommer til å lansere ny cybeshot software. Ny/oppdatert UI er også å forvente. Siden SE visstnok har droppet en planlagt handycam-telefon, håper jeg vi vil få se bedre videomuligheter i minst 1 av telefonene. (Sofia) HSDPA er jeg ganske sikker på at vi får se i flere modeller, men tror fortsatt de kommer til å kjøre samme stil med 3G/HSDPA og Edge hver for seg. Walkman 3.0 er også å forvente. (Shinobu,Mooi?) Ellers sies det at Shinobu vil få en slags shuffle-funksjon, der man rister på telefonen. Endret 10. juni 2007 av Panic
mortengutt Skrevet 10. juni 2007 Skrevet 10. juni 2007 Blir også en "sen" lansering ser jeg på torsdag, fra kl.18.30-01 ifølge bildet i første post her. Noen som vet om dette stemmer, eller hva vi kan forvente og når på dagen? Er på jobb uten nett og trenger vite når på dagen man kan begynne å sikle, hehe
Cowboystrekk Skrevet 11. juni 2007 Skrevet 11. juni 2007 Spent på K850i ja må jeg si, håper det blir ny UI som en kan tilpasse ala S40\S60 ift snarveier\menyer etc. Videofunksjon på QVGA og 30 fps bør de også ha på palss synes jeg.
BeeR Skrevet 11. juni 2007 Skrevet 11. juni 2007 Ingen her som nevner GPS? (Og bedre video). Det er ihvertfall noe jeg savner hos SE. Håper de får inn dette nå, hvis ikke er jeg redd jeg hopper over på Nokia neste gang. Håper jeg slipper det. Har hatt 3 generasjoner SE nå, og er strålende fornøyd!
Anbefalte innlegg