LinnKatrine Skrevet 27. mars 2007 Skrevet 27. mars 2007 Jeg fikk mensen 4 dager før jeg sluttet på p-pillen denne mnd. Er det normalt? Det har aldri skjedd meg før, så lurer på om jeg er gravid ?
danno_O Skrevet 27. mars 2007 Skrevet 27. mars 2007 Det er ofte gratis å ta en graviditetstest hos helsesøster, ungdomshelsetjenesten eller hos lege. Jeg ville nok ha prøvd det hvis jeg var usikker.
b00n Skrevet 27. mars 2007 Skrevet 27. mars 2007 jeg er ikke no expert på dette emnet.. men hvis du fikk mensen, vil ikke det si at kroppen kvitter seg med egga osv..? med andre ord du er ikke gravid. Men det beste vil vel være å ta en test ja
LinnKatrine Skrevet 27. mars 2007 Forfatter Skrevet 27. mars 2007 Hørt om festeblødning før, B00n? 8248075[/snapback] Nei, hva er det da ?
Iril Skrevet 27. mars 2007 Skrevet 27. mars 2007 Jeg fikk mensen 4 dager før jeg sluttet på p-pillen denne mnd. Er det normalt? Det har aldri skjedd meg før, så lurer på om jeg er gravid ? 8247644[/snapback] Det kan være helt normalt ja.. Hvor lenge har du gått på det pillemerket? og hvor lenge har du gått på p-piller? Har det skjedd noe utenom det vanlige denne mnd? Stresset mye f.eks... ? Det er mye som spiller inn på mestrasjonssyklusen.. Så det trenger ikke ha skjedd noe "gale" Syklusen kan ha tatt seg en "spasertur".. Er ikke altid den følger pillene.. har du forresten utsatt mensen i det siste?
BeFs Skrevet 27. mars 2007 Skrevet 27. mars 2007 Vil tro at hvis du har fått mensen, så er du nok ikke gravid. Det tar 10-16 dager fra første dag i siste mens før man har eggløsning. Man kan ikke bli gravid utenom eggløsningen.
LinnKatrine Skrevet 27. mars 2007 Forfatter Skrevet 27. mars 2007 Vil tro at hvis du har fått mensen, så er du nok ikke gravid.Det tar 10-16 dager fra første dag i siste mens før man har eggløsning. Man kan ikke bli gravid utenom eggløsningen. 8248472[/snapback] Okei. Har vært litt festing i d siste, kan ha noe med d å gjøre:p Har gått på ppiller i 2 år nå, å ikke usatt på ett halvt år..
Iril Skrevet 27. mars 2007 Skrevet 27. mars 2007 Vil tro at hvis du har fått mensen, så er du nok ikke gravid.Det tar 10-16 dager fra første dag i siste mens før man har eggløsning. Man kan ikke bli gravid utenom eggløsningen. 8248472[/snapback] Hun trenger ikke å ha fått mensen selvom hun har hatt blødning. Men det er høyst sannsynlig at den bare har vært litt utolmodig denne måneden.. Hvis du har festet mer enn det du pleier å gjøre så kan det være det som gjør det.. Du er nok ikke gravid, men hvis det skjer noe med neste mnd's mens bør du gå til helsesøster eller legen din å sjekke om det er noe.
ilpostino Skrevet 28. mars 2007 Skrevet 28. mars 2007 nesten det samme som blir tatt opp i denne tråden...
Niqābninja Skrevet 1. april 2007 Skrevet 1. april 2007 så lurer på om jeg er gravid ? 8247644[/snapback] Det er ingen her på forumet som kan svare sikkert på det. Å ta en graviditetstest er nok det beste om du er redd for at du kan være gravid (:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå