Gå til innhold

Problem med DVD brenner


KjellM

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ein HP DVD writer 300n som ikkje klarer å lese en eneste plate. Står berre at platen er tom. Når eg setter den i en annen maskin,så fungerer den helt fint. Begge maskinene bruker XP. Denne maskinen ble kjøpt ny,og dvd-brenneren har aldri fungert i denne maskinen. Men hva kan det være, i og med at det ikkje er brenneren det er noe galt med?

 

Har en vanlig dvd-spiller også i maskinen,og den fungerer helt fint.

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Etter å ha søkt litt på nettet,så ser eg at det også er andre som har det samme problemet med denne typen brenner. Tilfeldighet,eller kan dette være tilfelle?

Skrevet

Har nå kjøpt ny brenner,men det samme skjer med den. Bios finner den,det samme gjer Win XP. Men den klarer ikkje å lese innholdet på platene. Har prøvd alt fra musikk cd`er,til DVD`er. Har prøvd å skifte kabel,slave\master etc.. ,men den klarer fortsatt ikkje å lese av platen.

 

Noken som har noken ideer om kva det kan vere? Alle forslag mottas med stor takknemlighet,da min tolmodighet er på bristepunktet. :ph34r:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...