Gå til innhold

Sirocco i Lamborghini-utførelse


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lamborghini-utgaven var jo ikke så ille, selv om den ikke var så forskjellig fra orginalen. Bedre enn den i gull hvor formålet virket som å prange på oss designfirmaets logo, totalt 4 steder på mobil og sync-stasjon.

 

Hmm, mulig det er hukommelsen som spiller meg et puss her, men finnes det ikke allerde en Aston Martin-utgave av 8800?

Skrevet

Jo, jeg og mener at det er lenge siden jeg hørte om 8800 i Aston Martin-utgave. Mener at Motorola også hadde en mobil som ble lansert i Aston Martin-utgave, V600 elns?

Skrevet

I reportasjen står det

"På Lamborghini-utgaven er det nemlig Lamborghini selv som har laget skyvemekanismen. Her brukes samme kulelager som Lamborghini bruker i bilene sine. "

 

For noe forbannet pølsevev! Hva mener de med samme kulelager? Her har journalisten(?) i all sin uvitenhet latt seg lure av markedsføringsmesig tullprat.

Skrevet

Morsomt å se hvor mye spennende Nokia klarer å få ut av en telefon! :)

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...