Gå til innhold

twink power deluxe


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

LOOOOOOL

Det er en av de verste twink filmene jeg har sett! Holdt på å spy av redigeringen og ikke minst at han alltid drepte folk som allerede hadde 3 andre på seg og hadde 100 HP igjen :!: :w00t:

 

 

 

 

 

 

 

 

Vær så snill å bruk denne guiden flittig neste gang: En guide til å lage film

Endret av BadBeer

Håper at dette er en parodi

 

70% av filmen ser vi unødvendige klipp der du løper rundt meningsløst, tar på poisons, loading screen osv

 

De resterende 30% av filmen velger du ut bare de som blir zerga...

 

Herregud :whistle:

 

Hvis dette viser seg å virkelig være en parodi, er den ikke særlig morsom heller. :blush:

Sorry kompis

Dette er rett og slett for dårlig, ikke lag filmer før du har klipp som er verdt og ta med i en film. Og spørr du meg var det ingen av de klippene du hadde tatt med som kvalifiserte seg til det. Hvorfor ta med et klipp der du løper etter en fiende i 1min uten å klare å drepe han? Og hva er vitsen med alle de klippene der du angriper når motstanderne har 10% hp. Og spar oss for sånne teite komentarer som: "He got away" ol. Blir bare teit. :)

 

Når du lager en film så burde du vise litt skills, og det så jeg ikke noe til i denne filmen. Lillesøstra mi på 3 år kunne gjort det samme i blinde ;). Håper din neste film blir bedre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...