royale Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 (endret) Kom over denne artikkelen om WoW i Kina, kanskje vi skal få det sånn i Norge også? Endret 30. august 2005 av ctv
Zeph Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Når du har problemer med at folk speler til dei dør av utmattelse er det kanskje like greit? Enda eit bevis på kommunismen som herjer der nede då, men det var eit av dei betre tiltaka dette.
royale Skrevet 30. august 2005 Forfatter Skrevet 30. august 2005 Når du har problemer med at folk speler til dei dør av utmattelse er det kanskje like greit? Enda eit bevis på kommunismen som herjer der nede då, men det var eit av dei betre tiltaka dette. Joa, Kinesere,koreanere og japanesere er jo helt gale, så jeg tror den regelen hjelper en del.
Vrengtpolvott Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 har de gjort avtale med blizz da? Trenger ikke det når det er en lov i det landet, da kan Blizz bare gå og legge seg.
Zeph Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Blizzard får vel 2 valg: Å gjere som Kina befaler eller trekke seg frå markedet, liten tvil i kva dei må velge egentlig.
Tåkefyrste Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 En helt latterlig lov spør du meg, går jo stikk i strid med alt som heter demokrati. (men så gir de vel katten i slikt der nede også da)
Sigga Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Lagde jo en post om dette på forumet Menmen, var vel litt vel drastisk.
celebos Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Når du har problemer med at folk speler til dei dør av utmattelse er det kanskje like greit? Enda eit bevis på kommunismen som herjer der nede då, men det var eit av dei betre tiltaka dette. hva dette med kommunisme å gjøre?
Nstin Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 herregud.. folk kan vel bestemme hvor mye dem vil spille selv! vil dem spille til de kreperer så burde de få lov til det.
Loeve Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Nå nekter jeg å tro at dette er snakk om 6 -7 timer om dagen, men heller folk som har vært pålogget i flere døgn i strekk.
Nstin Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Nå nekter jeg å tro at dette er snakk om 6 -7 timer om dagen, men heller folk som har vært pålogget i flere døgn i strekk. Jeg mener fortsatt at de burde få bestemme det selv. (jeg sier ikke at du motargumenterer meg)
Loeve Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Tja, det er jo helt andre tilstander der. Flere har jo dødd av intens spilling de siste årene, og jeg nekter å tro at det er slutt.
MrLee Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 3 timer før grensa er nådd er likevell litt lite? du kommer vel ikke gjennom de største instances i WoW på den tida engang, gjør du? Men, ettersom det er ett problem med spillrelaterte dødsfall, så synes jeg bare det er bra at myndighetene tar problemet på alvor, om noe drastiske begrensninger... 6-12timer sammenhengende tilkobling burde være mer realistisk/overkommelig.
Killerquo Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Bare fatter ikke åssen det i helvete skal være mulig å klare seg i endgame med såpass kort tid...
Nstin Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 Vel jeg mener at folk burde klare å passe på seg selv. og spillinga si.
Aleksander- Skrevet 30. august 2005 Skrevet 30. august 2005 (endret) Synes debuffen ikke burde begynt før 12-14 timer sammenhengende, og etter det burde den kommet fort. Synes dette burde bli lagt inn i EU serverene også, da det ville hemmet folk som deler konto til å grinde Ebay gold på. Endret 30. august 2005 av alex503
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå