Gå til innhold

Legg til / fjern programmer i Windows XP Home Edition


Anbefalte innlegg

Skrevet

Trenger hjelp...En kompis av meg la inn Medal of Honor - Allied Assault - på sin pc. Men noe gikk galt, og nå får han ikke fjernet spillet fra "Legg til / fjern programmer".

Vi har fått fjernet alle mappene/filene i spillet manuelt. Men når vi setter i cd plata og skal installere spillet på nytt, får vi bare valget mellom "modify, repair eller uinstall". Ikke noe går. Hvorfor får vi ikke innstallert spillet på nytt???

Har også vært en tur innom "REGEDIT", uten å lykkes.

 

TRENGER HJELP !!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dessverre !!

 

Ikke noe gikk. Hverken med repair eller modify (eller uinnstall for den saks skyld).

 

Noen som vet hvordan den kan fjernes i "regedit" ??

Skrevet

gå inn i help og velg system restore, restore maskina til waypointet som ble laga før du installerte!

 

Det heter sikkert "installed mohaa" velg restore og maskina er tilbake til før du la det inn :smile:

Skrevet

Skjedde med meg og starship troopers og... Gå inn i programfiler eller program files (avhengig av hvor mappa lå) Høyreklikk på "InstallShield Installation Information"som er en skjult mappe og SØK på "medal" i word or phrase in file. Gå inn i mappa der setup.ini filen ligger og sjekk om du har riktig mappe ved å trykke på setup(configuration file). Og hvis du har riktig mappe, Slett hele mappa. Hvis ikke dette hjalp... Beats me

 

[ Denne Melding var redigert av: King_mephisto på 2002-07-11 11:51 ]

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...