Goliath Skrevet 25. februar 2005 Skrevet 25. februar 2005 (endret) Mine favorittservere forsvinner i selve CS hver gang jeg starter. Dette skjedde ikke før den nye updaten i det siste. Pussig nok vises mine favorittservere i Servers-valget i selve Steam-menyen men ikke i CS. Noen som vet hva som skjer evnt. fikse det? EDIT: fant ikke svar på problemet hos Steam og det hjalp ikke å slette server-filen i Config mappa. Endret 25. februar 2005 av ohh-noo
Goliath Skrevet 25. februar 2005 Forfatter Skrevet 25. februar 2005 joa, men det var ikke det jeg spurte om!
Mats1988 Skrevet 25. februar 2005 Skrevet 25. februar 2005 Jeg får dette når jeg ikke avslutter steam korrekt, da blir vist alt som det var før når du slår på pc`n igjen, men noe direkte svar på spørsmålet ditt har jeg ikke,
Goliath Skrevet 25. februar 2005 Forfatter Skrevet 25. februar 2005 (endret) tok en rask reboot men problemet er der fortsatt: mine favoritter vises ikke in-game i CS men gjør det i Steam.. Endret 25. februar 2005 av ohh-noo
Goliath Skrevet 25. februar 2005 Forfatter Skrevet 25. februar 2005 tok en titt på forumet til Steam.. Dette er en update-bug som maaaaaange har opplevd! Så ta får jeg bare bite den sure sokken og vente på at Steam griller buggen!
sunh Skrevet 25. februar 2005 Skrevet 25. februar 2005 Dette har irritert meg og. Greit å vite at det er en bug, så det bare er å vente på at steam fikser greia.
Bromlexl Skrevet 25. februar 2005 Skrevet 25. februar 2005 Får kaste meg på den irriterte bølgen....det var ganske kjipt ja. Men tror de jobber litt ekstra for å rette på det. La forsåvidt merke til de nye CT skinsene....ble litt forbløffet når jeg stod ansikt til ansikt med noe jeg ikke hadde sett i CS før....men de var ganske kule.
Goliath Skrevet 25. februar 2005 Forfatter Skrevet 25. februar 2005 liff off topic men... jeg har ikke lagt merke til skinsene..hva var spesielt/nytt med dem?
Bromlexl Skrevet 25. februar 2005 Skrevet 25. februar 2005 fargene var litt anderledes. SÅ hadde de briller....nå må dette sis å være i Source. Du vil helt klart se en forskjel. De er lysere nå en det de var før. Vil jeg mene.
Bromlexl Skrevet 26. februar 2005 Skrevet 26. februar 2005 Det er ikke sikkert de er anderledes....kom nettopp på at jeg har forandret settings fra simple reflection over til reflect all......
Shimano Skrevet 26. februar 2005 Skrevet 26. februar 2005 (endret) Synes de nye CT-skinsene er bedre. Det jeg la mest merke til er at hjelmene til CT nå er skikkelig 'blanke' og reflekterer omgivelsene - tøft (Og jeg har ikke gjort om noen grafikkinnstillinger - hvis ikke oppgraderingen har gjort noe bak min rygg da). Har forøvrig også problemer med at favorittene blir borte. Endret 26. februar 2005 av Shimano
GoldlaXiE Skrevet 26. februar 2005 Skrevet 26. februar 2005 Har samme problemet, og det kom etter den siste updaten
Bromlexl Skrevet 26. februar 2005 Skrevet 26. februar 2005 Synes de nye CT-skinsene er bedre. Det jeg la mest merke til er at hjelmene til CT nå er skikkelig 'blanke' og reflekterer omgivelsene - tøft (Og jeg har ikke gjort om noen grafikkinnstillinger - hvis ikke oppgraderingen har gjort noe bak min rygg da). Har forøvrig også problemer med at favorittene blir borte. Det var godt at det var nye skins og ikke bare jeg som så "syner" men de nye hjelmene er ganske kule. Så har de en radio på venstre skulder. Vet ikke om den var der. Men serverproblemet er der ennå.
tOmma- Skrevet 26. februar 2005 Skrevet 26. februar 2005 Synes de nye CT-skinsene er bedre. Det jeg la mest merke til er at hjelmene til CT nå er skikkelig 'blanke' og reflekterer omgivelsene - tøft (Og jeg har ikke gjort om noen grafikkinnstillinger - hvis ikke oppgraderingen har gjort noe bak min rygg da). Har forøvrig også problemer med at favorittene blir borte. Så har de en radio på venstre skulder. Vet ikke om den var der. Ja, radioen var ikke der før.. Men jeg må få si at jeg HÅPER at de som lager oppdateringene snart tar til seg vettet og lager flere modeller, slik at det blir mulig å velge, som i CS1,6 osv!
GoldlaXiE Skrevet 26. februar 2005 Skrevet 26. februar 2005 Synes de nye CT-skinsene er bedre. Det jeg la mest merke til er at hjelmene til CT nå er skikkelig 'blanke' og reflekterer omgivelsene - tøft (Og jeg har ikke gjort om noen grafikkinnstillinger - hvis ikke oppgraderingen har gjort noe bak min rygg da). Har forøvrig også problemer med at favorittene blir borte. Så har de en radio på venstre skulder. Vet ikke om den var der. Ja, radioen var ikke der før.. Men jeg må få si at jeg HÅPER at de som lager oppdateringene snart tar til seg vettet og lager flere modeller, slik at det blir mulig å velge, som i CS1,6 osv! Det håper ikke jeg... Da skyter jeg bare lagkamerater hele tiden
Mala Skrevet 26. februar 2005 Skrevet 26. februar 2005 har vert borti denn eg også, passe irriterende må eg si
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå