Schnickaschnicka Skrevet 30. januar 2005 Skrevet 30. januar 2005 Jeg har MSI K8T NEO FIS2R men har ikke fått usb2-driverne til kortet. Hvor kan jeg laste ned denne usb2 driveren?
Musty Skrevet 30. januar 2005 Skrevet 30. januar 2005 høyreklikk på generic usb root hub i device manager og velg update driver...
Schnickaschnicka Skrevet 30. januar 2005 Forfatter Skrevet 30. januar 2005 det der skjønte jeg ikke noe av. generic root og sånn Kan du forklare bedre?
Texas Stovner Skrevet 30. januar 2005 Skrevet 30. januar 2005 USB driverne ligger på driverCD`n,men du må instalere SP 1 for å få dem til å virke.
Johnx Skrevet 30. januar 2005 Skrevet 30. januar 2005 Lurte også på dette før, men jeg fant det ut! Min datamskin-->egenskaper-->enhetsbehandling-->USB Høyreklikk på den som mangler driver, og velg at Win update skal finne den for deg. Gjort på 30 sec
Musty Skrevet 30. januar 2005 Skrevet 30. januar 2005 høyreklikk på "My computer", velg "Manage". Velg "Device Manager" i menyen. Gå ned til "Universal Serial Bus controllers". Høyreklikk på "generic USB Hub" og velg "update driver".. se bilde:
Schnickaschnicka Skrevet 31. januar 2005 Forfatter Skrevet 31. januar 2005 ja, men jeg har installert xpsp2 men jeg har mistet cd'en til hovedkortet. Hvor kan jeg laste ned dette?
Wipeout Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 ja, men jeg har installert xpsp2 men jeg har mistet cd'en til hovedkortet. Hvor kan jeg laste ned dette? Hvor tror du at du kan laste ned nye drivere? Jeg kunne ha gitt deg direkte linken til MSIs driverside, men synes at det er på tide at folk her på forumet kan begynne å tenke litt selv. Ikke noe personlig mot deg, men altfor mange her inne klarer ikke å tenke selv. Jeg skal gi deg et lite tip: www.google.com
Texas Stovner Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 Msi har forresten et utrolig kjekt program som heter "Live Update". Anbefales på det sterkeste for de som usikker på oppdateringer av drivere etc.
sveinsel Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 ja, men jeg har installert xpsp2 men jeg har mistet cd'en til hovedkortet. Hvor kan jeg laste ned dette? Det du har bruk for ligger i SP 2 ... Dette er vi lei av å svare på nå Bruk Google eller søk i forumet etter løsningen..
regeli Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 Finn ut hva chipsette på hovedkortet ditt heter! Trur denne skal virke etter det jeg fant ut om hovedkortet ditt: Driver til VIA Chipseth
Schnickaschnicka Skrevet 31. januar 2005 Forfatter Skrevet 31. januar 2005 Hvor kan jeg laste ned denne live update?
Wipeout Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 Hvor kan jeg laste ned denne live update? Tror den ligger på www.dagbladet.no, nei seriøst hvor kan el live update til et MSI hovedkort ligge tro? Regner med at en live update til et MSI kort ligger på MSI sine hjemmesider. Du kan jo sjekke her.
Wipeout Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 For å hjelpe deg ennå mer på vei, selv om du strengt tatt burde klare å søke litt selv så finner du det du leter etter her.
TaZ Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 Hva feiler folket? Det er ikke alle som er data guruer her på forumert,og noen må ha det inn med tesje..Gi pokker i å svar vist dere ikke kan hjelpe fyren.. Barnslig.. Dere fortjener en advarsel.....
Wipeout Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 Hva feiler folket?Det er ikke alle som er data guruer her på forumert,og noen må ha det inn med tesje..Gi pokker i å svar vist dere ikke kan hjelpe fyren.. Barnslig.. Dere fortjener en advarsel..... Det har lite med det å være data guru å gjøre. Jeg og flere har kommet med kurante svar, og henvist til de verktøyene som vi andre bruker, nemlig Google. Og vil ikke påstå at man trenger å være noen dataguru for å bruke google, gjør man vel? Det jeg vil frem til er at man kan tenke litt selv, og selv om jeg har vært litt rappkjefte, har jeg t.o.m. søkt i google for fyren, hvis du hadde sjekker, kunne du ha sett det selv. Forresten, kan ikke se at du kom med så mye konstruktivt her selv, og apropos advarsel...har ikke du nok selv? Nok krangling fra min side her, men mener fortsatt at folk kan lese igjennom postene ordentlig, og tenke litt selv.
Schnickaschnicka Skrevet 31. januar 2005 Forfatter Skrevet 31. januar 2005 Takk. Nå har jeg fått det til. Men jeg har bios versjon 1,02 og så kommer det under oppstart at bios ikke er installert. Hva er å flashe bios?
squabbish Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 kort fortalt er det å flashe BIOS det samme som å oppdatere den til nyere versjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå