TLZ Skrevet 1. august 2004 Skrevet 1. august 2004 Har koblet meg til nettet via en WLAN stasjon en god stund nå(halvt år) har for det meste funka bra. Intill ifor gårs. Eg greier ikke å connecte med den ene PC'n. Han kommer opp som en connection. Eg connecter.. og så etter en liten stund så bare spør den igjen om eg vil connecte. Det rare er at det funker knirkefritt på en annen PC. Noen som vet råd? Er lei av å måtte bruke andre PC'er når eg skal på internett. Takker for svar.
hardkjerne Skrevet 1. august 2004 Skrevet 1. august 2004 Er det noe form for passord du må skrive inn? Kan høres ut som om det feiler på pass sjekk.
faaeri Skrevet 1. august 2004 Skrevet 1. august 2004 De fleste basestasjoner tillater ikke at du logger deg på trådløst. Hvis du skal endre instillinger må du, av sikkerhetsgrunner, være tilkoblet med kabel. Erik
TLZ Skrevet 1. august 2004 Forfatter Skrevet 1. august 2004 (endret) Hmmm... Eg skiftet authinatican til "Shared" funker nå.. Men ikke 100% stabilt EDIT:Men det er så bra at eg klarer meg, takk for hjelpen folkesn! Endret 1. august 2004 av TLZ
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå