b-real Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/3914215.stm Hvordan kan folk bli så føleseløs som dette? "She and her mother were later handed the dead foetus in a bottle, enclosed in a plastic bag and a padded envelope." Skulle ikke ha vært lov
scoot Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 I denne omgang vil jeg si smiley`s sier mer en hva jeg kan si.. HERREGUD!
kamus Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 Det er handler om ganske syke mennesker spør du meg. DA er de ikke følelsesløse, men ondskapsfulle, spør du meg
Desdichado Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 Hvordan kan folk bli så føleseløs som dette? Dette ligger vel over vår fatteevne, men de blir vel på en måte "lært" opp av samfunnet. Se forøvrig denne artikkelen hos Dagbladet. Gjenlever marerittene i Sierra Leone Det advares mot sterke skildringer. des,OUT!
fjotten Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 Husk at barnedrap er godtatt i den vestlige verden.
Radhoo Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 (endret) Det spørs helt an på hvilken definisjon du har når et liv er et liv. Jeg anser ikke en 8 ukers celleklump for menneskeliv. Andre mener at livet starter med engang sædcellen treffer egget. Den abortloven som vi har nå, synes jeg er helt ok... Men jeg synes at det de gjorde der var helt forferdelig. Hva er vitsen? Endret 22. juli 2004 av Radhoo
LarsP Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 Det spørs helt an på hvilken definisjon du har når et liv er et liv. Jeg anser ikke en 8 ukers celleklump for menneskeliv. Andre mener at livet starter med engang sædcellen treffer egget. Den abortloven som vi har nå, synes jeg er helt ok. Enig med deg. Jeg og et par kompiser diskuterte det der i går mens vi spilte fotball. Vi snakket om hvor mange statsministere, idrettsstjerner, genier og lignende vi har ehm, fjernet fra verden via masturbasjon. Men jeg synes at det de gjorde der var helt forferdelig. Hva er vitsen? Lite gjennomtenkt av vedkommende som i beste fall får en muntlig reprimande.
Putekos Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 Sikkert ille nok aa gjennomgaa en abort, og deretter i tillegg faa det paa boks senere. Veldig lite gjennomtenkt. Stakkars jente.
farke Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 Husk at barnedrap er godtatt i den vestlige verden. Dette var snakk om en spontanabort, da. Tullete oppførsel av det britiske helsevesen. For jævlig oppførsel av den muslimske Janjaweed-militsen i Sør-Sudan.
Rubex Skrevet 22. juli 2004 Skrevet 22. juli 2004 (endret) Nok et eksempel på hvor syk religion de praktiserer.... At noe slikt aksepteres er helt villt Endret 22. juli 2004 av The_Miracle
Thlom Skrevet 23. juli 2004 Skrevet 23. juli 2004 Nok et eksempel på hvor syk religion de praktiserer.... At noe slikt aksepteres er helt villt Aksepteres det?
sull Skrevet 23. juli 2004 Skrevet 23. juli 2004 (endret) det har ingenting med den muslimske religionen å gjøre, men med hvordan de tolker islam (ekstremt dårlig) og den største delen av kulturen eller hvordan de er lært opp fra de er barn....de barna som gjør slikt blir kidnappet i veldig ung alder og lært opp til å blir drapsmaskiner....de lærer ikke forskjell på rett og galt... Endret 23. juli 2004 av sull
Thlom Skrevet 23. juli 2004 Skrevet 23. juli 2004 Tror du dette er ett resultat av en syk tolkning av en religion, eller at man tolker religionen sykt for å få den til å passe til sitt verdensbilde?
MountainRivera Skrevet 24. juli 2004 Skrevet 24. juli 2004 Jeg ser på meg selv som god i engelsk, men "foetus" har jeg ikke hørt før? Hva betyr det? embroy?
Elyas Machera Skrevet 24. juli 2004 Skrevet 24. juli 2004 Jeg ser på meg selv som god i engelsk, men "foetus" har jeg ikke hørt før? Hva betyr det? Foster.
gspr Skrevet 25. juli 2004 Skrevet 25. juli 2004 Husk at barnedrap er godtatt i den vestlige verden. Hva i alle dager er det du snakker om? Et sted går en grense mellom barn/menneske og foster/celleklump. Ser du på det som drap å amputere også, kanskje? Man dreper jo en hel haug med celler...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå