ASW Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Jeg er en gutt på 10 år som leter etter et spill fordi jeg er blitt lei av dem jeg har. Det må være et rollespill helst med drager og ridere i. Maskinen min er gammel og vil helst at dere anbefaler gode og gammle spill Hva anbefaler dere PS Jeg har lånt ASW`S maskin(har ikke internett på min maskin) så dette er ikke han men lillebroren hans
Wyldelife Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Du kan jo sjekke om du finner FVII på PC er litt gammelt så det burde funke på en Gammel maskin. Ellers kan du gå på et nesten rollespill Warcraft 2 eller 3.
Laman Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Morrowind, kanskje? Har ikke prøvd det selv men det skal vist vere ganske gøy.
Treblad Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Morrowind, kanskje?Har ikke prøvd det selv men det skal vist vere ganske gøy. Morrowind er et genialt spill, men inneholder dessverre ingen drager. Neverwinter Nights, derimot, er nok hakket med "fantasy" enn Morrowind, da de blant annet har drager.
Laman Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Morrowind, kanskje?Har ikke prøvd det selv men det skal vist vere ganske gøy. Morrowind er et genialt spill, men inneholder dessverre ingen drager. Neverwinter Nights, derimot, er nok hakket med "fantasy" enn Morrowind, da de blant annet har drager. Er med riddere da.
ASW Skrevet 9. juli 2004 Forfatter Skrevet 9. juli 2004 takker for svar så langt Det er en elegammel maskin(har ikke grafikkort tror jeg) NWN, morrowind og warkraft(toern har jeg) har brødene mine(brae alle sammen). Noen som anbefaler et gammelt spill med drager og alver. Kansje noe med lite snakking i fordi engelsken min er ikke helt på topp enda, men det er vel vanskelig å finde.
Potetfar Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Grafikkort er det samme som skjermkort, uten det funker ikke PCn. Kanskje Stornghold, drager og riddere, men det er at strategispill.
ASW Skrevet 9. juli 2004 Forfatter Skrevet 9. juli 2004 Det er i hverfall veldig gammelt(skjermkortet) Kan nevne spill som har funket fint til meg så dere vet hvilken spill som er mulig å spille på maskinen: Age of empire2 LBA2(den blåe mannen som springer rundt med sprett baller i en stor verden) Zoo tycon
Mr.FOXHOUND Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Heroes of Might and Magic må da være midt i blinken??
Nevnarion Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 FVII er det Final Fantasy? Nei...Spillet Fanta Boy snakker om her er et spill som heter FantaVII(Wee) Hehe Det er nok Final Fantasy VII han mener ja. Personlig så synes jeg du burde spille det på PS om du skal spille det. Ellers så har det jo kommet opp flere gode forslag her da, men NWN, Morrowind o.l.
Jonas Jungeldyr Skrevet 9. juli 2004 Skrevet 9. juli 2004 Få deg BF Vietnam og prøv og se om pc'en kjører det
Elyas Machera Skrevet 15. juli 2004 Skrevet 15. juli 2004 (endret) Kanskje ikke drager, men geniale rollespill: Morrowind Diablo 2, kan diskuteres om det er et ordentlig rollespill FF NWN Fallout, RPG, men ikke drager o.l, jeg er egentlig ikke glad i "framtidsspill", men Fallout er så genialt at det gjør meg ikke noe Age of Wonders (strategi) Heroes of Might and Magic (Strategi) Edit: Ja også WarCraft så klart Endret 15. juli 2004 av Elyas Machera
cyberPanda Skrevet 15. juli 2004 Skrevet 15. juli 2004 bra spill som fenger på gamle maskiner: heroes 2&3: geniale strategispill med høy dragefaktor might and magic 6-8: rollespill i samme seting som heroes (masse drager) age of empires 1&2: kvalitets strategi med masse ridere buldersgate: blir ikke mer klassisk rollespil en det den lengste reisen: norsk adventure spill spill som blander fantacy og SF
fargoth Skrevet 15. juli 2004 Skrevet 15. juli 2004 Eneste spill med drager og riddere jeg kan komme på er gothic2, men det kjører ikke bra på en gammel makin. Ellers er jo diablo(1), og elderscrollsserien (daggerfall og arena) et alternativ til en "ikkesåsprek" pc. -Tommy
Rampage Skrevet 16. juli 2004 Skrevet 16. juli 2004 Heroes of Might and Magic 2 er absolutt å anbefale
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå