Putekos Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Hei folkens. Nysgjerrig som jeg er, lurer jeg på hva dere egentlig skulle gjort istedenfor å sitte her. Egentlig så burde jeg vært alt annet enn her. I dag så burde jeg vært på skolen og tatt en prøve, og vært på jobb. Istedenfor ble det til at jeg ble dritsyk. Og nå som jeg er hjemme, burde jeg ABSOLUTT IKKE sitte her. Har tusenvis av ting å gjøre. Blant annet dusje. Men litt digg å ta meg fri til forumet - føler jeg fortjener det siden jeg er syk
sluffy Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Jeg skulle ha vært i byn med en kamerat, men han ringte aldri. Og så holder jeg faktisk på å rydde klesskapet mitt, pluss en kommode. Veksler litt fram og tilbake fra pcen. I 15.00 tiden skal jeg mest sansynlig til byn med 2 veninner, og da dropper jeg forumet en god stund...
Ingar Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 hmm.. Jeg skal slutte på chellospilling i dag, etter åtte år. Burde egentlig øvd litt..
TLZ Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 eg burde lese til eksamen som eg har i morgen... *stenger ned opera*
sluffy Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 hvorfor slutte nå? Det er når du har holdt på lenge du må holde ut, og hvis læreren din/orkesteret er kjipe finner du deg en ny/ett nytt
Peppep Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Genial tråd "Hva skulle du egentlig gjort?" - Passer hele tiden Jeg skulle egentlig ha skrudd av maskinen og pugget norsk litteraturhistorie.
darkness| Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 (endret) skulle ha jobbet Endret 7. juni 2004 av darkness|
Putekos Skrevet 7. juni 2004 Forfatter Skrevet 7. juni 2004 Har ingenting annet jeg skulle ha gjort Åh, det må være en deiiiiliiig følelse. Å vite at du kan sitte her helt i fred - uten å måtte slite for det etterpå. Noen ganger synes jeg det er bra når forumet har en "kjedelig" periode; da har jeg plutselig ryddet rommet.
Pomfri Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Ikkeno annet egentlig... Venter på at windows update skal bli ferdig på en maskin
dimiles Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Akkurat nå skulle jeg dratt til en kamerat, men drøyer det en halvtime nå... FERDIG MED EKSAMEN Sommerferie neste!!!
Peterman Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Skulle egentlig ha vasket leiligheten, vasket sykkelen, formatert disken og lagt inn windows på nytt. I dag hadde jeg siste eksamen, og skal ikke gjøre en dritt i dag. Bare slappe av.
PeNtA Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Jeg skulle egentlig jobbet med serveren jeg holder på med. men så tok jeg meg en bitteliten pause. For jeg er der jeg egentlig skal være på denne tiden. på jobb! *flink* men! når jeg setter meg på pcen etter å ha kommet hjem i dag er det mye annet jeg egentlig skulle gjort.. jeg skulle foreksempel ha ryddet rommet mitt og vaska klæra mine, siden jeg skal flytte ut. og så skulle jeg sydd ferdig buksa mi, siden jeg gjerne sku hatt den nå i sommer.
Vannjenta Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 forumet er plutselig ikke så moro lenger når jeg ikke har noe annet jeg egentlig skulle ha gjort...
Shulgin Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Artig at du sier det. Jeg bruker ALT for mye tid på diverse forum. Tror jeg skal sette opp mitt eget avvenningskurs en gang, sånn som med IRC. Akkurat nå skulle jeg lest til samfunnsdagprøve eller fullført noen skriverier.
Togo Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Jeg burde spille Fallout 2. Får nesten en dårlig følelse av å ikke gjøre det I annen rekke så kommer å rydde opp i det helvetes rotet rundt meg. Har ikke rydda sikkelig her på 6mnd, minst :O I tredje rekke så kommer å spise mat. Mat må man ha.
Putekos Skrevet 7. juni 2004 Forfatter Skrevet 7. juni 2004 Jeg burde spille Fallout 2. Får nesten en dårlig følelse av å ikke gjøre det I annen rekke så kommer å rydde opp i det helvetes rotet rundt meg. Har ikke rydda sikkelig her på 6mnd, minst :O I tredje rekke så kommer å spise mat. Mat må man ha. Mat burde komme først, da. Syke prioriteringer du har
Togo Skrevet 7. juni 2004 Skrevet 7. juni 2004 Neida Helt normalt for meg det. Spill først, mat deretter.
Anbefalte innlegg