Gå til innhold

Hvilken telefon har du vært mest fornøyd med?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hvilken telefon har du vært mest fornøyd med av alle du har?

Jeg har vært mest fornøyd med 3650.

Forklar gjerne hvorfor det er den telefonen du er mest fornøyd med også.

 

Edit: Rettet litt på det nå, var mest fornøyd med 3510i da, siden jeg kun hadde hatt den og 2 andre. Men til nå har jeg vært mest fornøyd med 3650, syns denne fungerer veldig bra.

Endret av Chosiso
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vel.

 

SX1 er den telefonen jeg har hatt lengst det siste året, og neppe uten grunn. Jeg plages av litt software feil og sånn, men kombinasjonen av design, symbian og mp3 gjør den til det beste alternativet for meg.

 

SonyEricsson T600 (ikke t610 nei) var jeg også veldig fornøyd med! Utrolig liten, veldig stilig, kjapp respons og sånt gjør den til en perfekt backup/fest osv. telefon.

Skrevet

3110 3210.. Ingen slår de telefonene ass.. De tåler mye.. iaffal de jeg har hatt, det eneste er batteriet på 3210`n min.. litt vræk!

Skrevet

... Var nok mest fornøyd med min 3510... Med polyfoniske ringetoner ble jeg fort sjefen... :yes: Hehe... Nei veldig bra telefon (veeeldig god å holde i og skrive meldinger med!!! :thumbs:

Skrevet

T610, har vært strålende fornøyd med den. Men håper jeg blir enda mer fornøyd med SX1 når jeg får den til helgen... :yes:

Skrevet

Hmm... Litt vanskeli spørsmål egentlig...

Liker 3300 min ganske mye; elendig tlf. men den tåler noe h******* mye!

Men når det gjelder funksjoner og "hele" pakka er jeg litt mere itvil, de 2 "hovedtelefonene" jeg har idag er jeg meget fornøyd med, men til det daglige er nok 6600 min favoritt, men p900 er meget god den og, men er litt større og jeg synes at 6600 er litt enklere å bruke (de vanlige funksjonene) selv om funksjonen er litt bedre gjennomførte i p900...

Men som sagt vinner 6600 knapt hos meg... ;)

Skrevet

Var av en eller annen grunn veldig fornøyd med min Nokia 5210 :D

 

Men jeg må si at jeg er mer fornøyd med min E700 da, irriterer meg ikke så mye over alle småfeilene alle finner på den.

Skrevet

Helt klart den gamle 5110'en min. Overlevde 2år på hybel og ett i militæret. Skulle like se dagens "normale" telefoner tåler like mye juling..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...