V. Haugen Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 USAs forsvarsdepartement tror prosedyren kan kurere granatsjokk etter krig.Derfor vil de gi soldater en chip i hjernen
TQT Hagenissen Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 Wow, alle filmene jeg har sett blir sakte men sikkert sanne, skummelt. 6
Gjest Slettet+130498 Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 Ehhh noen trenger å sende DARPA en kopi av MGS 4......
BonBattery Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 Er veldig skeptisk på denne Definisjon på "unormal hjerneaktivitet"
ATWindsor Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 Ehhh noen trenger å sende DARPA en kopi av MGS 4...... For å la seg inspirere av usammenhengende og usannsynlige plot? AtW 4
hm23406 Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 Da får man se om kanskje NSA bidrar med noe støtte til dette prosjektet med betingelse om å legge til noen funksjoner..
Psykonaut Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 Psykedelia gitt under kontrollerte former har også vist seg å ha god virkning mot PTSD. Men igjen så er jo det klassifisert som NARKOTIKA, så da er det nok bedre å borre opp skallen til folk og stappe en chip langt nedi hjernen. Er blitt en slags undergrunnsgreie blandt veteraner i USA hvor de ordner slik at folk som kommer tilbake fra tjeneste og sliter skal kunne dra og få en opplevelse med ayahusca. Tilstanden under ayahuasca lar de gå gjennom de traumatiske opplevelsene på en mer distansert måte, litt som om det var en annen person og ikke de selv som de analyserte innholdet i hodet på. Da får de tatt tak i det, men uten at det trigger alle de overvelmende følelsene (Som de gjerne døyver med alkohol og piller til daglig). Det traumatiske blir på et vis forbikoblet. Og den virkningen er der i åresvis etterpå. Alle har forskjellige opplevelser, men siden det er basert på hva man allerede har i hodet sitt så er det alltid relevant for den personen. Det er så skreddersydd behandling man kan få. De sier det er som ti år hos psykolog komprimert ned til en kveld. Ikke rart slikt må forbys... 1
Burgomatic Skrevet 30. mai 2014 Skrevet 30. mai 2014 Wow, alle filmene jeg har sett blir sakte men sikkert sanne, skummelt. Minner meg veldig om Universal Soldier.
G Skrevet 31. mai 2014 Skrevet 31. mai 2014 WTF. Høres groteskt ut. Selv om de begynner med å skulle behandle en lidelse påført av å delta i krig. Så hva blir det neste. Fjernstyring?
Anbefalte innlegg